Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo i graf Magme!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

KHMM

Moželi par riječi o LRKI sa brojkama za nas koji neznamo čitat grafove


KHMM

Moželi par riječi o LRKI sa brojkama za nas koji neznamo čitat grafove


Ako probije i crnu crtkanu liniju, a mislim da bude, target bi bio min. 230kn..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



KHMM

Moželi par riječi o LRKI sa brojkama za nas koji neznamo čitat grafove


Ako probije i crnu crtkanu liniju, a mislim da bude, target bi bio min. 230kn..
[/quote]

Hvala evo nekoliko puta po 100 kao kom LRKi

@Khmm
Dajte molim vas demantirajte kolegu MACHETE sa TA jer su njegova predviđanja za LKPC da ide na 400 kn. [wink]


@Khmm
Dajte molim vas demantirajte kolegu MACHETE sa TA jer su njegova predviđanja za LKPC da ide na 400 kn. [wink]

Dugoročnu sam već dao.. Znate ju.. A i kratkoročnu sam vam dao na pm.. Znate i nju.. Ništa novo.. lp

ps. i da, pripazite na ovu liniju..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

@khmm,
molim vas graf i mišljenje za PTKM, pogoovo u slučaju proboja 185 na većem volumenu.
Unaprijed hvala

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

flyer

Tehnička analiza uvijek mora imeti alternativan count. Zato postoji primaran i alternativan count. Ako ti pogađaš 100% sa TA count….svka ti dala.

Za sp 500 index – kada sam stavio graf sa trokutom bila je za mene prekretnica. Probojem trokuta prema dole, kao što sam napisao započeo je pad prema prvoj potpori od 1286 (bila je probijena) i moguč je probj prema cca 1250 što bi bio vrlo vjerovatan kraj pada.

Inače stavljao sam neke linkove za prezentaciju u živo sistema trgovine DUBLI – što mislim, da će biti u kratkom vrijemenu revlolucija, jer će svaka obitelj željeti kupovati benzin, elektroniku….po najnižim cijenama, te gledati najnovije filmove, slušati muziku, gledati TV besplatno za članove VIP. Na žalost promocija na hrvatskom u živo je izostala zbog interesa promotora, da dok ne napune svoje đepove, ne bi još išli na taj trg. Našao sam link webinara u živo na EU jezicima, pa kome odgovora može kliknut taj link i na kalendar te u to vrijeme uz dobro prezentaciju slika skužiti o čemu se radi – ludo. Evo link a u prilogu i na 3593 stranici su instrukcije za prijavu i kako promovirati dalje. Isplati se biti barem VIP član i biti među prvima u HR. Ajd.

http://www.hotconference.com/conference,29313761



@khmm
,
molim vas graf i mišljenje za PTKM, pogoovo u slučaju proboja 185 na većem volumenu.
Unaprijed hvala

Ovako nešto?

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Evo i novo viđenje MGMA-R-A.
Odrađeno 5 valova, izvršena korekcija A-B i slijedi C do 23-25kn.
Poslije toga novi pad koji može biti skraćen npr. 18kn i time je ciklus GOTOV.
1.target u rastu 34-36kn.
[thumbsup]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

machete moze da analizujes malo maistr



@nikson

Ja ću samo postat primjer klina od skoro godinu dana, pa da završimo s ovim.. lp

ps. THNK, ista stvar..


je li bio kakav padajuci klin s targetom za ingru? ili moguci prema gore? lp

New Report

Close