Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može li analiza LPLH? Hvala.

INGR-R-A

Retrace 50%.. Proboj zastavice.. Još da prijeđe 18,5.. [thumbsup]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


INGR-R-A

Retrace 50%.. Proboj zastavice.. Još da prijeđe 18,5.. [thumbsup]

zAISTA SE NADAM DA STE U PRAVU,SAMO PORED TOLKO TREJDERA NEĆE BITI LAKO..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

LKRI-R-A bi se tehnički gledano mogla vrlo dobro razviti…..


LKRI-R-A bi se tehnički gledano mogla vrlo dobro razviti…..

svasta…




Može netko TA za Blje?
Hvala

ČISTI SELL i čekati na 96kn..
[/quote]

Svaka cast na vrhunskoj TA.
[/quote]
Pa šalica postoji, samo sam očekivao retest na 96kn, al očito je guranje tek počelo na Belju!
Dakle vjerovatnost postoji da nema retesta na 96kn.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Nekoliko forumaša me tražilo, pa evo…

DLKV – odbili smo se od donje linje pdorške i prekinuli pad. Za daljnji rast trebamo probiti gornju narančastu na 25x, pa nas opet čeka otpor (zelena) na 26x.
Zgodan je i ovaj narančasti trokut…


INGR-R-A

Retrace 50%.. Proboj zastavice.. Još da prijeđe 18,5.. [thumbsup]

Također INGRa

bit će bolje................

Evo jedna analiza brojalica, iz ove perspektive čista fikcija, cilj bi bio najmanje 40 kn. Plavuša bi rekla, je stotinu, ali šta znaju plavuše.

Isti pattern je i na Viaduktu! HSS pattern s rastom do cca 340kn!
Tko gleda nalogena gledalici može vidjeti da i nema prodaje prije 340kn.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Može analiza ADRS-P-A?


Može analiza ADRS-P-A?

Simetrični trokut, 2 puta proboj na donju stranu! K tome i RSI padanje konstantno, a k tome i oblik parabole, negativne divergencije na dnevnom nivou, po meni PAD. Al naravno na našoj žabokrečini sve je moguće!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

New Report

Close