Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Može netko TA za Blje?
Hvala

ČISTI SELL i čekati na 96kn..

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Ha ha ha, pa kolega KAHN stavite LOG SKALU jer onda izgleda bitno drukčije!
INGRA mora dolje ispod 14kn i tako će i biti!
Osobno bi kupovao na 13,8kn al ipak neću! Imam bolje pickove!

Izvol’te, kolega s britkom Machetom..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Evo i prilozi:

Ne znam zašto ne pokušavaš nešto sam uraditi nego prescrtavaš kojekakve blogere. Ovo je čisto dobronamjerni savjet. Dva zadnja pada, o kojim sam pisao, oni ili ti nisu vidjeli već su samo trubili ide to gore, gore…..
Nadalje kad napišeš prognozu citiram 50-50…Kakva je to prognoza ? Zašto za nju uopće treba poznavanje tehničke i čemu se mučiti s istom ???

@Machete – za index sp 500 pisao sam, da su potpore na 1286 te sljedeća na cca. 1250. Jučer je index premašio prvu potporu. U svakom slučaju rast sa postizanjem tih otpora ide preko 1400 do kraja godine. Graf za index sp 500 stavio sam jučer na 3593 stranici.

Inače svima onima, koji su jučer u 18.00 očekivali web prezentaciju u živo, izvinjavam se. Promotori kažu, da zbog vremenskih nepogoda (grmljavine i kiše) internet u području odakle se izvodilo webinar nije bilo interneta. Inače webinar je svakog dana od ponedeljka do petka u 18.00. Ako webinara ni bilo ni danas onda će biti quo vadis u pravu i pričat ćemo interesima promotorima. Inače o logotipu „dubli“ prije zvaničnih promocija priča se u prvi put HR (čak prije zvanične promocije u Ilidži kod Sarajeva 11.06.2011 (što znači da oni kojiće se registrirati biti će prvi u HR – a firma će to dobro nagraditi u parama u sluačaju dobivanja novih članova). Znači dobra zarade za kolege iz ovog foruma za svega 19 eura.

Sistem Dubli krenuuo je kao prvi u EU stvarno počeo u Njemačkoj i po popularnost pravi revoluciju kako ispravno kaže kolega: kupovanje GIFT Card-ova za smanjenje troškova bencina, hrane, smanjenje troškova,leasinga,kredita, tehnike…aukcije po najnižoj cijeni (kupi onaj tko ponudi najnižu i jedistvenu cijenu), filmovi, TV… te stimulacije za nove članove. To će koristiti za neko vrijeme svaka obitelj, koja će željeti sniziti životne troškove. Sve to može se čuti svaki dan u 18.00 na linku:

http://www.hotconference.com/conference,90097589

Zvanično firma će početi sa 01.07.2011 u svim državama EU sa tkzv. Partner programimima u koje će primjerice biti Klubovi koa što su: FC Koln, Barcelona….slavne ličnosti Shakira, Mike Tyson…..i počet će se puno pričati o svom medijima. Znači treba ostvariti registraciju što prije prema prilogu i nakon gledanja web promocija u živo. Ako bude interesa za V.I.P. članove naknadno u staviti i obrazac zahtjeva preko interneta za slanje besplatnog Mastercarda.

Radi se stvarno o američkoj firmi MEDIANET GROUP TECHS INC. (MEDG. Dionica je za par meseci narasla od 0,1 USD na 0,18 USD št označi nekih 80%. Neformalno priča se, da bi nakon ovog revulucionarnog posla »Dubli« dionica mogla za koju godinu narasti na nekoliko dolara. Ja sam je kupio.

Tehničku analizu za ovu dionicu stavit ću kasnije. AJD


VIRO, proboj trokuta, target oko 550kn

može li mi Tony, Ulix, Croman ili netko ko zna bolje od njih potvrditi da li je ovo dobro nacrtano i izbrojeno.
hvala

#Nosor0g

Sorry ali ja sam odavno prestao pisati o Ewt analizama na HR-forumima.
Procitam svako toliko ono sto se pise na poslovnom ali to je sve.
Pa nek ti Tony ili Ulix pomognu.

Sretno

Croman@ sto kaze EWT na mega-bear ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Da dodam samo jedan graf za one koji pričaju o prevelikom i prebrzom rastu Ingre.. [shocked]

trenutno je negdje na dnu dna..


kao i svi građevinari iz te perspektive…



VIRO, proboj trokuta, target oko 550kn

može li mi Tony, Ulix, Croman ili netko ko zna bolje od njih potvrditi da li je ovo dobro nacrtano i izbrojeno.
hvala

#Nosor0g

Sorry ali ja sam odavno prestao pisati o Ewt analizama na HR-forumima.
Procitam svako toliko ono sto se pise na poslovnom ali to je sve.
Pa nek ti Tony ili Ulix pomognu.

Sretno
[/quote]

@cromane,
ako nisi primijetio ni tony već duuuuugo ne piše ovdje kao ni na drugim forumima.
Uostalom kao ni većina stare ekipe…
Pozdrav svima i sretno! [bye]

Ingra…



Može netko TA za Blje?
Hvala

ČISTI SELL i čekati na 96kn..
[/quote]

Svaka cast na vrhunskoj TA.

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Ni danas od webinara ništa. Izgleda kolega quo….interesi…u pravu si. Stvari idu suviše brzo. Je.i ga.

Konstanta je ipak 18.00 sati. Znači gledati web prezentaciju u živo na linku:

http://www.hotconference.com/conference,90097589

sutra, prekosutra…. (zvanično webinari su od ponedeljka do petka u 18.00).

Dobar pokazatelj ako je išta na tome je pratiti vrijednost dionice MEDIANET GROUP TECHS INC. (MEDG).




Može netko TA za Blje?
Hvala

ČISTI SELL i čekati na 96kn..
[/quote]

Svaka cast na vrhunskoj TA.
[/quote]

[lol] Koliko para toliko muzike, kolega.

New Report

Close