Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ptico, može tvoje mišljenje (kratkoročan dokup[rolleyes])?

Probilo je liniju otpora, unutar bollingera…
Možda razvoj evening stara…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

što je to?

I love the Smell of Profits in the Morning

ingr

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Ptico, može tvoje mišljenje (kratkoročan dokup[rolleyes])? Probilo je liniju otpora, unutar bollingera… Možda razvoj evening stara…

Lako moguće.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


GERONIMO: ” Croman ja znam da je VLAD rekao da je dno 3200 dok si ti tvrdio da još dna nema.Zato svaka tvoja sljedeća analiza je vrlo upitna. ” potpisujem, vlad je davno najavljivao 3200

evo ja najvaljujemo 2.600 – 2.800, pa neka ostane zapisano …

I love the Smell of Profits in the Morning


vipy: ” GERONIMO: ” Croman ja znam da je VLAD rekao da je dno 3200 dok si ti tvrdio da još dna nema.Zato svaka tvoja sljedeća analiza je vrlo upitna. ” potpisujem, vlad je davno najavljivao 3200″ evo ja najvaljujemo 2.600 – 2.800, pa neka ostane zapisano …

2500-2600

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


ingr

na bidu si na 35.000,01 kn

ali bojim se da tu ne ćeš puno zaraditi, je on prešao 35 i tu se zatvorio, ali pitanje je koliki ima potencijal za rast …

probio je liniju padajućeg trenda, jasna divergencija na RSI …

a probaj, ako ne uspiješ imaš dugoročno stabilnu fundamentalnu dionicu … ali to već trebaš pitati bluemana i vipya to je njihova domena …

I love the Smell of Profits in the Morning


…ali bojim se da tu ne ćeš puno zaraditi, je on prešao 35 i tu se zatvorio, ali pitanje je koliki ima potencijal za rast …

Ne treba mi puno. Malo, kratkoročno…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


fazan: ” …ali bojim se da tu ne ćeš puno zaraditi, je on prešao 35 i tu se zatvorio, ali pitanje je koliki ima potencijal za rast … ” Ne treba mi puno. Malo, kratkoročno…

jel ti treba za diteta puka?
[thumbsup]

I love the Smell of Profits in the Morning

Prevedi na moj dijalekt.[undecid]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Original stranica je zblokirana, pa evo okolo:

http://www.index.hr/sport/clanak/zazivio-obecavajuci-projekt-hajduk–dite-puka/382886.aspx

I love the Smell of Profits in the Morning


Original stranica je zblokirana, pa evo okolo: http://www.index.hr/sport/clanak/zazivio-obecavajuci-projekt-hajduk–dite-puka/382886.aspx

Ne treba, za to se ima[thumbsup]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

New Report

Close