Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislim da na dionicama građevinara tek počinje potop u kojem će prednjačiti Ingra , Hidroelektra , Igh , Tehnika , Dalekovod , Industrogradnja . Ne nužno tim redosljedom možda najviše INGRA i Industrogradnja treće mjesto dajem Hidroelektri a sad vaša razmišljanja .

moje razmišljanje je da si ti forumaš "šef" koji je pod nickom "šef" pred par dana na 18 kn preporučivao kupnju Ingre, a sad najavaljuješ potop Ingre. daj nam to malo objasni?



Mislim da na dionicama građevinara tek počinje potop u kojem će prednjačiti Ingra , Hidroelektra , Igh , Tehnika , Dalekovod , Industrogradnja . Ne nužno tim redosljedom možda najviše INGRA i Industrogradnja treće mjesto dajem Hidroelektri a sad vaša razmišljanja .

moje razmišljanje je da si ti forumaš "šef" koji je pod nickom "šef" pred par dana na 18 kn preporučivao kupnju Ingre, a sad najavaljuješ potop Ingre. daj nam to malo objasni?
[/quote]
Zar želite reći da kolega Šef ima više nickova?? Recimo profesori, finsavjetn, MuratO, ivanhren, VeliHrvoje, Sogor, gabrijelav, terenac, goranka, podunavlje, stefan.. Sigurno sam nekog izostavio, te se ispričavam unaprijed.. [lol] e, i slavenijus.. kako sam ga mogao zaboraviti..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Može netko TA za Blje?
Hvala

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”


Može netko TA za Blje?
Hvala

BLJE – uzlazni kanal (crvena-zelena-narančasta), na RSI-u se odbila od potpore (zelena) i vratila u "gornji" kanal (crvena-zelena), linija otpora je crna. Kreira se trokut – vidjet ćemo kuda će


INGR-R-A

Mogući high and tight flag.. (rast je manji od 90%, znam, ali izgleda mi ok) ili možda zastavica vulgaris, tko bi ga znao..

na 15min grafu bikovske divergencije i proboj.. na 60min grafu skrivene bikovske divergencije i potpora..

potvrda prelaskom 16,4kn.. konačna potvrda prelaskom 18,5kn.. target cca 23,3kn..

Sretno!

Molio bih kolegu Khhm-a novu analizu Ingre jer ova od jučer očito nije bila dobra ili možda i je ali nekom nije odgovaralo da bude drugačije.



INGR-R-A

Mogući high and tight flag.. (rast je manji od 90%, znam, ali izgleda mi ok) ili možda zastavica vulgaris, tko bi ga znao..

na 15min grafu bikovske divergencije i proboj.. na 60min grafu skrivene bikovske divergencije i potpora..

potvrda prelaskom 16,4kn.. konačna potvrda prelaskom 18,5kn.. target cca 23,3kn..

Sretno!

Molio bih kolegu Khhm-a novu analizu Ingre jer ova od jučer očito nije bila dobra ili možda i je ali nekom nije odgovaralo da bude drugačije.
[/quote]
Zastavica vulgaris.. Imam Ingru, pa ju i pratim da bih mogao trgovati.. Pa to i podijelim ponekad.. Po meni, nema straha.. Dapače, sviđa mi se što se sve brzo odvija.. Zbog toga i promatram 60min graf.. Sutra možda minimalan pad, nakon toga rast.. Skrivene bikovske divergencije koje su označene zeleno će svoje odraditi prije ili poslije.. lp

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

može li analiza ernt?…
kolega khmn?…..


Slika za index sp 500 govori sve:

Usput: Danas 7.6.2011 u 18.00 online webinar o kompaniji DUBLI, koja uspješno posluje u svjetu i još bolje prodire u Evropi. Pozivam vas, da se par minuta prije prijavite na donjem linku i saslušate informaciju preko interneta.

Vi i vaši gosti, koje možete pozvati sa ovim linkom , bit čete oduševljeni sa informacijom i novim pristupom na tržištu svakidašnje trgovine i usluga.

– počela nova gift card aukcija
– vani su V.I.P. članstva za 19.95 EUR
– brezplatno do Debitne Master Kartice z V.I.P. članstvom
– jeftinije do bencina, hrane, smanjenje trškova,leasinga,kredita..,…..i mnogo toga

Više o teme danas u 18.00 uri na donjem linku:

http://www.hotconference.com/conference,90097589

Dana 11. 6. 2011 u Sarajevuće biti prvi veliki prikaz. Budite prvi i registrirajte se prije njih.

Nakon gledanja webinara (gledati možete u živo skoro svaki dan u 18 sati) možete registrirati svoje članove prema prilogu:

Danas ništa od tog webinara u živo – što to bilo?

Inače brz si. Nije još promotorima u interesu. Prvo se ide u BiH i SRB pa tek onda u CRO.

Inače logotip dubli ima američka firma MEDIANET GROUP TECHS INC. (MEDG). Očekuje se revolucija, jer će biti prvi, koji će bilo koji proizvod preko sistema dubli ponuditi po najnižoj cijeni, koja postoji. Za sada su samo u Nemačkoj ali šire se veoma brzo.Ima tu kupovanje GIFT Card za smanjenje troškova bencina, hrane, smanjenje troškova,leasinga,kredita, tehnike…aukcije po najnižoj cijeni (kupi onaj tko ponudi najnižu i jedistvenu cijenu), filmovi, TV… te stimulacije za nove članove.

Kad će sljedeći webinar?
[undecid]

Inače ako netko može napravit TA za MEDIANET GROUP TECHS INC. Ja mislim, da su završili veliku 2 i sada će početi sa valom 3.

Upravo tako kolega KNECHT, moja pogreška je bila na 1305, al sad je daleko jasnije da je bilo rezanja pozicija na 1300 i da je potpora na SP500 negdje na 1255-1258.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Glede INGRE kolega KHMMM (inače imate odlične analize), očekujem daljni pad i ovdje, osobno ne bi kupovao prije 14,5kn iako mi sve pa i instinkt govore 13,7-13,8kn je novo dno, no svejedno neću ulaziti u INGRU jer imam bolje pickove.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Da dodam samo jedan graf za one koji pričaju o prevelikom i prebrzom rastu Ingre.. [shocked]

trenutno je negdje na dnu dna..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Ha ha ha, pa kolega KAHN stavite LOG SKALU jer onda izgleda bitno drukčije!
INGRA mora dolje ispod 14kn i tako će i biti!
Osobno bi kupovao na 13,8kn al ipak neću! Imam bolje pickove!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

New Report

Close