Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

molio bi kolegu nosoroga na analizu ptkm,a kolegi khmm i deluxu saljem pusu na 90kn

Po svemu sudeći formira se zastavica, probila je višemjesečni trend pada, nije loše kladiti se za ponovni uzlet.

@lakistrike

slažem se s vama.. također, na nižem timeframe-u stvari se već lagano pokreću.. vidjet ćemo..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Eee, a di su sada oni koji su tvrdili da SPX neće ispod 1317…nego samo gore i gore ???

Knjigica u ruke, a ne samo precrtavati grafove od kojekakvih blogera….

Propao SPX kao sečivo kroz maslo… ako 1.295 ne izdrži, piši kući propalo… imat ćemo onda koreksiju recimo tamo do 1.250 bodova. No, ja bi ipak pričekao kraj dana da vidimo kako će da završi današnja igranka.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Na daxu moguc nastanak Hs ( crne linije, no ono sto je zanimljivo, targeti tog HS daje mogucnost za nastanak velikog HS ( plave linije)..
Da li ce tako biti, a tko to moze znati ( nema 100 % tocnih analiza)…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Koliko vidim SP500 iznad 1305 i nema padanja dolje! Kolega Delux od tog Vašeg HSS-a i pada opet veliko ništa! Barem da ste tako precizno ukazali na ATGR, već ste drukerski pozivali na kupnju na 805kn. Knjigu u ruke kolega, SP500 ide gore idući tjedan.
[bye]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

PETINA, 03.06.2011. u 21:24
MACHETE
Koliko vidim SP500 iznad 1305 i nema padanja dolje!

S&P500 trenutno 1,297.90 ( – 1,10 % )

MACHETE je najbolji predstavnik tipičnih Hrvata. Kad svi … on suprotno.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


MACHETE, 03.06.2011. u 22:28
MACHETE
Koliko vidim SP500 iznad 1305 i nema padanja dolje!

S&P500 trenutno 1,297.90 ( – 1,10 % )
[/quote]
Al ipak iznad 1300! A kolega PETINA,ode li SP500 dolje Vi ćete pogubiti sve na LKPC.
Vjerovatno ste je riješili kompletno, stoga bi mogla ići kontra tj. gore.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Na daxu moguc nastanak Hs ( crne linije, no ono sto je zanimljivo, targeti tog HS daje mogucnost za nastanak velikog HS ( plave linije)..
Da li ce tako biti, a tko to moze znati ( nema 100 % tocnih analiza)…

dosta dugo te pratim i imaš dobre grafove
daj mi molim te napravi graf za ATGR jer je dioničar drevil skužio šta je kuruza u šiframa govorio
ja sam čito kuruzine postove i nešto sam povezao .čak sam ga na privat danas pitao ali mi nije htio odgovoriti.ja sam posmunjao na janaf ili atgr i sad kad sam pročitao post od dioničara drevil sam skužio da je drevil u pravu.kuruza je sigurno mislio na ATGR kad je rekao da je vidio na jednoj dionici da joj TA jako dobro izgleda
daj stavi TA od atgr

evo još nešto… bez komentara

(a, kažu da je kriza bila 2008!)

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

New Report

Close