Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ADPL-R-A proboj trokuta na 3/4 vrijednosti, volumen nije povećan u trenutku proboja

Do koliko bi mogao potegnuti Euro u odnosu na Kunu? Gledam srednji tečaj HNB-a, za danas je 7,434

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

DDJH-R-A

Možda.. Ako kupci budu raspoloženi..

ps. zabunom stavio nedovršenu varijantu.. jbg

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Do koliko bi mogao potegnuti Euro u odnosu na Kunu? Gledam srednji tečaj HNB-a, za danas je 7,434

Da mi je to znati, sam ne znam do gdje ce svicarac… [shocked]

Može li netko nacrtati graf LKPC sa troznamenkastom cifrom bez predznaka 1(xxx) … [tongue]

Brljavim po 6-mjesečnom grafu DDJH pa sam nacrtao nekakav skoro simetrični trokut koji je probijen prema gore.

Target bi bio odokalnom metodom 43+17= 60kn.
Što se babi htilo, to se babi snilo.
[wink]

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

Molim komentar na ovu malu analizu Dalekovoda.

MACD pozitivan
SMA 50 probijena, kao i fibo na 247 kn
Izlazak iz padajućeg kanala i ulazak u uzlazni kanal koji je započeo u 3 mjesecu
Moguć otpor na fibu oko 263 kn, ako ga probije slijedi probijanje i SMA 200 na 265 kn – poznata cifra
Nakon toga target na BV iliti 288 – 290 kn.
u slučaju jako dobrih vijesti i izlaska na WSE moguć je i rast prema 340 kn ili čak i više ??


Može li netko nacrtati graf LKPC sa troznamenkastom cifrom bez predznaka 1(xxx) … [tongue]

Evo kolega kako ja to vidim, naravno ne mora značiti da sam u pravu, svejedno previše njih će upisati po 400kn i zato ovdje postoji pad kao jedina opcija. Sad vidim rast do 1400kn i to je to, gotovo s rastom za duža vremena.
Bilo je lijepo dok je LKPC rasla a sve padalo,a sad se kolegi PLAVOME ne sviđa scenarij.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

na ledu se formira trokut..probojem gornje strane, tehnički target je vrlo visoko..
Da li će tako biti ili neće, a tko to može znati?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Dlkv

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

može netko pustit graf od ingre ? txs

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

da je uvedeno šortanje ovo bi mi bio prvi pick…ingra je ko zrela kruška, malo povjetarca i samo će tresnuti

p.s. ovo je samo moje viđenje, nemam ingru ali pratim igrice oko nje [lol]

New Report

Close