Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Croman ja znam da je VLAD rekao da je dno 3200 dok si ti tvrdio da još dna nema.Zato svaka tvoja sljedeća analiza je vrlo upitna.

potpisujem, vlad je davno najavljivao 3200

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Croman ja znam da je VLAD rekao da je dno 3200 dok si ti tvrdio da još dna nema.Zato svaka tvoja sljedeća analiza je vrlo upitna.

geronimo
Ja vjerujem da si ti jedan inteligentan covjek. I ti kao i ja znas da su stvari realativne i da sam ja mnogo puta govorio da DNO jos nije doslo, zato sto sam smatrao i jos to cinim…da “moje” dno bi bilo kad Nasdaq dode kod ca 2120 nivoa.
Ako budem dobio pravo to ce biti dobro zato sto onda mogu graditi nove formacije i novih Rasta i Pada (dugorocnih takvih).
Ako budem imao krivo nije vazno posto ja sam daytrader i pratim burzu sat za satom i upotrebljavam : stoploss

A buduci da niko nema uvijek pravo ,neke pute necu ni ja imati pravo u mojim analizama.

Vrijeme ce pokazat…kako ce biti ovoga puta

croman opet nema pametnija posla! [lol]


croman opet nema pametnija posla! [lol]

koliko ja znam…deca trebaju spavati u ovo vrijeme

buona notte w-kind

može stručniji komentari baronovih grafova s prošle strane, hvala.


croman opet nema pametnija posla! [lol]

Ajd ostavite čovijeka na miru ovo više nam smisla.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Naša burza je postala jako,jako,jako zanimljiva svima.I Srbima,Šveđanima,Bosancima…..
Svi bi sada bili rado u našim dionicama….naravno kad i budala zna da će se odraditi jako dobar rast u ovoj i idučoj godini.I nakon toga normalizacija…EU i ostalo.
Samo treba biti malo pošten i prizmati to.


može stručniji komentari baronovih grafova s prošle strane, hvala.

stručnije ne može biti


može stručniji komentari baronovih grafova s prošle strane, hvala.

Nema ti stručnijih komentara. To je to.
Sell signal je sve bliže. Ja mislim tako i prikazao sam na grafovima. Ostali po volji.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

James Knox:

može stručniji komentari baronovih grafova s prošle strane, hvala.

Nema ti stručnijih komentara. To je to.
Sell signal je sve bliže. Ja mislim tako i prikazao sam na grafovima. Ostali po volji.


mislio sam prokomentirate razdoblje u kojem očekujete korekciju, kolko će ona trajat, u kojoj mjeri, neko dno i otpore itd….ali bez drukanja baron, si čuo! [wink]

@ geronimo
nemam ovih dana previše vremena (jutros imao-stjecaj lijepih okolnosti).
kad budeš imao vremena, aj nabaci intraday zadnjih mjesec dana (10 min).
pozdrav

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@ baron
ja koristim posve druge oscilatore.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close