Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hidra, proboj RSI-a, izlaz iz kanala na 124,9kn i povrat na 122kn točka probijanja kanala.
Upsješna obrana. RSI, MACD, OBV i naravno volumeni signaliziraju proboj i nastavak rasta.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

S&P je zatvorio iznad potpore i trziste bi svakako trebalo ici prema 1410/15. Posebno bi obratio pozornost na banke jer zaostaju pogotovo za osiguravateljima a to se dogodilo samo jedanput u 10 zadnjih godina.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Hidra, proboj RSI-a, izlaz iz kanala na 124,9kn i povrat na 122kn točka probijanja kanala.
Upsješna obrana. RSI, MACD, OBV i naravno volumeni signaliziraju proboj i nastavak rasta.

Što kaže za HDEL nadalje, ima li kakav target.

HDEL sutra otvara sa GAP-om vjerovatno , proboj kroz 135kn kao kroz maslo i nastavak rast prema 170kn zoni gdje možemo očekivati snažnije nalete prodaje.
Pozdrav šefu koji ipak zaboravlja da čita postove o SP500,a da je ovo ipak Crobex.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Posebno bi obratio pozornost na banke jer zaostaju pogotovo za osiguravateljima a to se dogodilo samo jedanput u 10 zadnjih godina.

kad i zašto?

Evo malo i update-a grafa HIDRE. Odlično izgleda, nastavak rasta sutra.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Molio bih nekoga za analizu CHF, ako može.

Zahvaljujem unaprijed

U odnosu na EUR švicarac tapka prema donjoj liniji dugoročnog trenda od cca 1,21. Probojem ove linije CHF bi rastao i dalje.

Pratit čemo ako se to dogodi. Ipak mislim, da ima više šansi, da će EUR o odnosu na CHF ponovo rasti.

Zašto raste euro u odnosu na kunu a sezona je pred vratima? obično pada.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Zašto raste euro u odnosu na kunu a sezona je pred vratima? obično pada.

novo zaduživanje, jedno preuzimanje i možda eurobond.

moja laička forex logika govori da je to razlog za rast kune.
zaduže se vani i onda s tim eurima (ili dolarima) traže kune na domaćem tržištu.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Molio bih nekoga za analizu CHF, ako može.

Zahvaljujem unaprijed

….ja to vidim ovako…uglavno, razina EUR/CHF cca 1.20xx je razina gdje će biti punao buy naloga, a među njima i moj…
LP

"Istina je neotkrivena laž"

New Report

Close