Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zivjeli

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Dovidjenja.Baš mi je laknulo da je to sad riješeno.Znači dobio si sve info od Lafa!

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Molio bih gosp.KIMMA mišljenje za DLKV


Dovidjenja.Baš mi je laknulo da je to sad riješeno.Znači dobio si sve info od Lafa!

Ne znam ako komentiras moje prijasnje poruke ?
Info od lafa ???????????????
Vidim da je ovde sve isto…time is money…so goodby

Nevjerovatan ovaj Croman… Čovjek se svaka dva-tri mjeseca pojavi na forumu, smrtno se uvrijedi u dva-tri posta, i onda opet zauvijek ode…

Do slijedećeg puta.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

već sam jednom komentirao da bi trebalo napravit ta njegovih dolazaka i zauvijek odlazaka…

ali zato i samim pojavljivanjem da jako dobar signal … tko želi neka provjeri … nepogrešivo

pozz velikom magu

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

formiran simetricni trokut,proboj rsi-a iznad 50, cijena otvaranja i zatvaranja iznad pomicnog prosjeka, momentum i ROC u su probili nultu razinu prema gore, testiranje MACD-a signalne linije i blagi proboj iznad signalne linije koji jos nije definitivno potvrđen…
dakle svi indikatori slozni, pitanje je samo dali je snaga bikova dovoljna


Nevjerovatan ovaj Croman… Čovjek se svaka dva-tri mjeseca pojavi na forumu, smrtno se uvrijedi u dva-tri posta, i onda opet zauvijek ode…

Do slijedećeg puta.

#DiAbLeRo

Da se dobro razumimo.Moja nedavna posjeta na poslovnom je bila samo to da sam zelio doznat o podacima za zlato.srebro i nafti.Uzrok je jednostavan: trgujem sa spomenutima (cdf trgovanje u Svedskoj)
Koliko ja vidim ja se nisam uvrijedio,izgleda vise da ima drugih sto su to cinili.

Moje odgovor na komentar od Morphieusa nije ni malo cudan…nikad nisam cuo za Lafa??? ko je to ? Ime? nadimak? ???

Mogao je poslat PP i objasnit…easy an go

E pa to je sve


ali zato i samim pojavljivanjem da jako dobar signal … tko želi neka provjeri … nepogrešivo

pozz velikom magu

Dali ja dajem odredeni signal ili ne..o tome ne zelim diskutirati (svako ima pravo da tumaci )

Da pratim indexe (izmedu njih i Crobex) to je istina.Medutim to je pitanje o cjelovitom pogledu o stanju ekonomija u svijetu .Nista drugo.Ne trgujem na HR burzi(to pisem po hiljaditi put) .

PS ispravak (prijasnja poruka) : trgujem sa CFD an ne CDF

Tvoj problem što pratiš i što trguješ.
Od tebe ionako nema osim svađe nikakvog konstruktivnog doprinosa na ovom forumu. [yawn]



IGH ide u ponor…

izvolite graf.
[smiley]

ps. jedva cekam da vidim sto ce reci ekipica koja ima margin u IGH!?
[bye]

opet ce biti placa i leleka u redovima ispred banaka!
simfonija za usi…
[smiley]


to sta vi drugima zelite lose ne znaci da ce se to ostvariti, a losiju TA odavno nisam vidio,glava i ramena uopce nisu formirani,govorim vam u dobroj namjeri…
bit ce na ovoj dionici jos puno prilika za kratkorocnu zaradu,
3 potpore na razini cca. 1600-1680 na jednoj od njih ce se dogoditi kratkorocni odbijanac,
jedini problem je volumen trgovanja koji zna biti zabrinjavajuce nizak

[/quote]

kolega Labb,

molim Vas za komentar u vezi odbijanca i puno prilika za zaradu koje ste prognozirali u Vasoj posljednjoj analizi dok je IGH bio cca 1750kn. jucer je IGH dosao na 1560kn.

izvolite graf koji ste postali sugerirajuci jeftinu kupnju.

takoder, izvolite graf Brutalnog Kapitala.
[smiley]

New Report

Close