Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li ko od kolega tehničara voljan stavit predviđanja za lkri?!


Uskoro ćemo doći do kraja velike 1-e, a time nam slijedi korekcija….Tada je vrijeme za ulazak u shortove tipa FAZ, TYP….
Po mojem sudu debela linija na grafu označava target do kojeg prije toga moramo rasti….
Nakon te korekcije slijedi bull svih bullova….

majka svih bullova započela je dobrim 1Q Citija u 2009. i još traje. vjerujem da će 14164 će pasti do kraja godine na krilima tehnologije. u dvije godine djia je porastao za 100%. to mnogi zaboravljaju.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)


Jučerašnjim padom 4 je završila. Fibo brojevi ko iz knjige.

šta veli knjiga za danas?



Jučerašnjim padom 4 je završila. Fibo brojevi ko iz knjige.

šta veli knjiga za danas?
[/quote]

Da je 4-a malo odužila….Nije bitno, ide još jedan rast prije pada…


Nije bitno, ide još jedan rast prije pada…

NA ČEMU KOLEGA? INI?

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

atlantska plovidba- vjerojatni početak buy signala, prelazak MACD-a perko signalne linije, RSI ce vjerojatno testirati vrijednost od 50, suzavanje BB kanala nagovjestava mogucnost promjene trenda, a cijena zatvaranja blago iznad pomičnog prosjeka


atlantska plovidba- vjerojatni početak buy signala, prelazak MACD-a perko signalne linije, RSI ce vjerojatno testirati vrijednost od 50, suzavanje BB kanala nagovjestava mogucnost promjene trenda, a cijena zatvaranja blago iznad pomičnog prosjeka

odlična TA, ali nepotpuna, evo potpune slike

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


atlantska plovidba- vjerojatni početak buy signala, prelazak MACD-a perko signalne linije, RSI ce vjerojatno testirati vrijednost od 50, suzavanje BB kanala nagovjestava mogucnost promjene trenda, a cijena zatvaranja blago iznad pomičnog prosjeka

a di je volumen [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



atlantska plovidba- vjerojatni početak buy signala, prelazak MACD-a perko signalne linije, RSI ce vjerojatno testirati vrijednost od 50, suzavanje BB kanala nagovjestava mogucnost promjene trenda, a cijena zatvaranja blago iznad pomičnog prosjeka

a di je volumen [bye]
[/quote]
pa nemogu ja utjecat na volumen trgovanja, postavio sam TA, a vama ako ne pase, postavite bolju analizu, mozete usput i fundamente malo pogledat pa mi javite [kiss]

labb@ obrat trenda koji spominjes na volumenu od 100 komada [bye] [bye] [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

DELUX



atlantska plovidba- vjerojatni početak buy signala, prelazak MACD-a perko signalne linije, RSI ce vjerojatno testirati vrijednost od 50, suzavanje BB kanala nagovjestava mogucnost promjene trenda, a cijena zatvaranja blago iznad pomičnog prosjeka

a di je volumen [bye]
[/quote]

Prognoze DELUX-a su pouzdanije.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Da remiziramo,
tijekom jučerašnjeg flash crasha 2.0 jedino što nije padalo su dionice, a jedino što se držalo većinu dana u plusu i danas lovi novi high je NASDAQ – buldožer, a ne indeks!
Čestitam koelgi tigrusu, uspio pogoditi jedini safe heaven. [thumbsup]

New Report

Close