Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ATPL – probijena negativna cjenovna linija trenda, isto tako na RSI. MACD se u petak pozitivno prekrižio. čini mi se da je završio pad.

od 18. do 20.4. puno se tenhičara nabacivalo analizama atlantske, većinom katastrofične (targeti su bili 550-600, a neki i ispod 500), ja sam bio rezervirani optimist. pala je nakratko na 672 pri skromnom prometu. dalje ćemo vidjeti!

cini se da je najbolji dio ove Vase analize recenica:
"dalje ćemo vidjeti ! " sa znakovitim usklicnikom na kraju.

to da cemo dalje vidjeti smo znali i bez Vas.
[bye]

Viro skrivena div…


Viro skrivena div…

DA, samo negativna kolega, jer kako ste Vi ucrtali to je pozitivna!
POZDRAV!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!



Viro skrivena div…

DA, samo negativna kolega, jer kako ste Vi ucrtali to je pozitivna!
POZDRAV!
[/quote]

..mora da ste fulali o forum…ovdje nema nikakve skrivene neg divergencije…

Jadroplov, pitanje je samo da li je ovo namješteno ili uistinu upozorava na propad cijene??????
PREVIŠE UPITNIKA ZASADA…

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

@machete

kolega Machete,

ovaj Vas Head and shoulders Vam je ista stvar kao i kod TISK-R-A.
nadam se da vise ne lupate glavom o zid trudeci se nadrukati dionicu da raste ako sve signalizira pad.

cini se,prema grafu, da se ceka raspad sistema.

jeste li prodali tisak s malim minusom?
[wink]

Uskoro ćemo doći do kraja velike 1-e, a time nam slijedi korekcija….Tada je vrijeme za ulazak u shortove tipa FAZ, TYP….
Po mojem sudu debela linija na grafu označava target do kojeg prije toga moramo rasti….
Nakon te korekcije slijedi bull svih bullova….

nisam samo ja da ne moggu viditi izdajice

lats go to play


Uskoro ćemo doći do kraja velike 1-e, a time nam slijedi korekcija….Tada je vrijeme za ulazak u shortove tipa FAZ, TYP….
Po mojem sudu debela linija na grafu označava target do kojeg prije toga moramo rasti….
Nakon te korekcije slijedi bull svih bullova….

Jučerašnjim padom 4 je završila. Fibo brojevi ko iz knjige. 2-a je retraceala 1-u za 50%, a 4-a 3-u za 38%….
Sad nas još čeka 5-a, koja bi trebala udariti u gornju liniju (iz jučerašnj slike)…

IGH ide u ponor…

izvolite graf.
[smiley]

ps. jedva cekam da vidim sto ce reci ekipica koja ima margin u IGH!?
[bye]

opet ce biti placa i leleka u redovima ispred banaka!
simfonija za usi…
[smiley]


IGH ide u ponor…

izvolite graf.
[smiley]

ps. jedva cekam da vidim sto ce reci ekipica koja ima margin u IGH!?
[bye]

opet ce biti placa i leleka u redovima ispred banaka!
simfonija za usi…
[smiley]


to sta vi drugima zelite lose ne znaci da ce se to ostvariti, a losiju TA odavno nisam vidio,glava i ramena uopce nisu formirani,govorim vam u dobroj namjeri…
bit ce na ovoj dionici jos puno prilika za kratkorocnu zaradu,
3 potpore na razini cca. 1600-1680 na jednoj od njih ce se dogoditi kratkorocni odbijanac,
jedini problem je volumen trgovanja koji zna biti zabrinjavajuce nizak

New Report

Close