Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



NASDAQ
ajd nabaci tricu u kos za LKPC [tongue]

kako bi reka kolega plavi – može li bolje [lol]

[/quote]
da li postoji neki vremenski period za ostvarenje toga?

molio bi kolegu khmm ili deluxa za Ta ptkm

Nije ta ptkm khmm i delux, ali možda vam pomogne

5 GOD za redom Crobex raste 1tjedan nakon Uskrsa a šta sad moželi jedna analiza

hrco hvala na trudu a ja sad neznam dal da cekam target od KHMM ili deluxa ili da u ponedjeljak opalim po bidu



lipi moj, više se nezamaran sa grafima i TA
samo pogledam tvoje prognoze, i odma odigan kontra. to su mi najbolji signali

…kako dosljedno, uvijek general poslje bitke…
[thumbsup]
[/quote]

nu, kako izgleda tvoja LKPC prije i nakon bitke, i moja LKRI prije i nakon bitke
pa moreš li ti išta pogodit?
[lol] [kiss] [bye]

Sve ok samo nevidim izjave ministara kao popijača koji zakasni na sastanak sa Ruskim ministrima i tu oni logično zaobiđu RH stvarno neznam gdje ovakvi postupci vode i ima li odgovornosti nedodirljivima,jel svi mi to platimo i sve je više nezaposlenih mora se nešta i gradit,popis je prošo [undecid]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

@milusic
Zakasnio je tzv. ministar i dr. u Kuvajt. Koliko je meni poznato Tenkovi M84 su se radili u ĐĐ. Ode Tadić u Kuvajt i srbija dobije posao remont tenkova. Naši nemaju vremena jer se momentalno bore za fotelje i tako to godinama traje. Samo kada bi imali prave ljude na pravome mjestu – ljude od struke, ja mislim da bi sve cvalo, OVAKO NULA BODOVA !!
LP [angry]

I very much love INGRA !!

SDP-ovci, tko će drugi !!

I very much love INGRA !!

što mislite o eur-usd
je li napravio vrh, ili će možda i do gornje linije ovog možebitnog padajuceg kanala?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

EURUSD…

glede ovog grafa možemo vidjeti da se na toj koti od 1,515-1,525 nalaze tri jaka otpora tako da probojem toga, ne znam stvarno di bi ovo odletilo….

ATPL – probijena negativna cjenovna linija trenda, isto tako na RSI. MACD se u petak pozitivno prekrižio. čini mi se da je završio pad.

od 18. do 20.4. puno se tenhičara nabacivalo analizama atlantske, većinom katastrofične (targeti su bili 550-600, a neki i ispod 500), ja sam bio rezervirani optimist. pala je nakratko na 672 pri skromnom prometu. dalje ćemo vidjeti!

New Report

Close