Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


14.04 u intercontinentalu seminar o Elliot wave teoriji – predavač Grđen Zdravko
jel ima neko kakva saznanja o ovome , cijena 1200 kn i mjesečna pretplata na biz.hr , cjelodnevni program od 9.00 – 16.30 h (ručak uključen)
izađe li itko s ovog tretmana pametniji , ili je namjera naplatit ručak u intercontinentalu 150 € i noga u guzicu

Nista lose se uciti EWT i princip /bazu EWT metode.Medutim pravo znanje EWT metode i cinjnenje Ewt analiza se ne cini sa jedan dan predavanja .Plus toga , danas kada vecina imaju internet tim putem (internetom).. se moze puno toga naucit besplatno .

I na kraju: nije dovoljno imati bazu znanja o EWT metodi…potrebno je i iskustvo za stvarati dobre analize…a za to treba vremena.

Ali sretno ti bilo…

PS mnogi su pokusali…ali malo njih je uspjelo



14.04 u intercontinentalu seminar o Elliot wave teoriji – predavač Grđen Zdravko
jel ima neko kakva saznanja o ovome , cijena 1200 kn i mjesečna pretplata na biz.hr , cjelodnevni program od 9.00 – 16.30 h (ručak uključen)
izađe li itko s ovog tretmana pametniji , ili je namjera naplatit ručak u intercontinentalu 150 € i noga u guzicu

Nista lose se uciti EWT i princip /bazu EWT metode.Medutim pravo znanje EWT metode i cinjnenje Ewt analiza se ne cini sa jedan dan predavanja .Plus toga , danas kada vecina imaju internet tim putem (internetom).. se moze puno toga naucit besplatno .

I na kraju: nije dovoljno imati bazu znanja o EWT metodi…potrebno je i iskustvo za stvarati dobre analize…a za to treba vremena.

Ali sretno ti bilo…

PS mnogi su pokusali…ali malo njih je uspjelo
[/quote]

Kolega, kad ste se javili, kako vidite ZSE u kratkoročnom i srednjoročnom periodu?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

@croman
možda sam preopćenito postavio pitanje , nisam pitao o ewt metodi , nego ima li što g. Grđen reći na temu ewt , tj vrijedi li taj seminar novaca .
ali prethodno je već kolega inverter poslao linkić na kojem je sve objašnjeno , tako da me taj ručak od 1200 kunjerosa u contiju ne bu videl [lol]
al hvala na ohrabrenju , čuo sam da ste vi veliki mag ewt na ovom forumu i šire [thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

VLDS-R-A

Cup&Handle.. Zasada samo kao mogućnost.. Realizacija prelaskom otpora na cca 14kn..

Ajd sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

INGR – dosegnut TARGET padajuceg klina (plava strelica) …
… a i po trgovanju kao da bi vec mogla biti u laganoj fazi akumulacije … ?!
… samo … tko skuplja … ?! … a tko prodaje … ?!

Optimist - loše informirani pesimist


@croman
možda sam preopćenito postavio pitanje , nisam pitao o ewt metodi , nego ima li što g. Grđen reći na temu ewt , tj vrijedi li taj seminar novaca .
ali prethodno je već kolega inverter poslao linkić na kojem je sve objašnjeno , tako da me taj ručak od 1200 kunjerosa u contiju ne bu videl [lol]
al hvala na ohrabrenju , čuo sam da ste vi veliki mag ewt na ovom forumu i šire [thumbsup]


@jjure

Seminar g. grdena ima sigurno svoju vrijednost (linkic od invertera ne znaci nista posto ewt je malo vise nego se uciti o 1-5 valova)
Znanje je uvjek vrijedno (i kosta).A padovi (kao i rast) dodu kad ljudi najmanje to ocekuju.

Ako te zanima EWT,samo napred i uci (bit ce dobra investicija)
Onaj ko ne zeli trositi vrijeme na ucenje…nek nade dobrog savjetnika i moguca zarada postoji
(kao i mogucnost da se eliminiraju/smanje gubici)

DDJH – proboj klina … prvi TARGET plava strelica …
… moguce lijepe vijesti samo mogu potvrditi prema kuda se ide tj.navedeni TARGET…

Optimist - loše informirani pesimist

Evo malo mogućnosti klina na kojeg upućuje kolega amilo3438, iako po meni Đuro je već dosegao vrh koji je trebao jer je pogrešna visina rasta od točke probijanja. Ne gleda se ta visina kolega.
Najbolje će biti da pogledate ovaj graf Hidre u prilogu da shvatite na što upućujem.
HDEL ima minimalni target 250kn pa se vidimo tamo.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

@MACHETE
cemu usporedjivati kruske i jabuke…?!
HDEL jednostavno nije imala dovoljno potpore da ostane iznad klina pa se onda vratila nazad…
dok DDJH ima proboj klina sa potvrdom velikog prometa…RSI iznad 50…i dok je tako nema beda…

Optimist - loše informirani pesimist

VPIK-R-A za kolegu veki-a

Malo sam ga detaljnije proučio i izgleda mi odlično..

Dogodio se proboj malog klina i testiranje istog.. Taman na njegovom vrhu cijena se odbila gore.. Još samo fali proboj velikog (mislim da je to neizbježno, ali to je samo moje mišljenje).. Imate i sramežljivu pozitivnu divergenciju..

Uglavnom da skratim.. Target 100 i kusur..

Sretno..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


VPIK-R-A za kolegu veki-a

Malo sam ga detaljnije proučio i izgleda mi odlično..

Dogodio se proboj malog klina i testiranje istog.. Taman na njegovom vrhu cijena se odbila gore.. Još samo fali proboj velikog (mislim da je to neizbježno, ali to je samo moje mišljenje).. Imate i sramežljivu pozitivnu divergenciju..

Uglavnom da skratim.. Target 100 i kusur..

Sretno..


a i prodaja je nešto slabašna. mislim da prodaja nije zainteresirana na ovim razinama, kupci će morati podići ljestvicu. dionica je sa 110 pala na 68-72 u par mjeseci.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

TISK :
– više dno, proboj silaznog kanala, inv.H&S?….

Krepat ma ne molat

New Report

Close