Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hoce li euro udariti u gornju liniju klina i onda otici u raspad ili ce probiti trend i nastaviti rasti…

dajte malo komentara

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


hoce li euro udariti u gornju liniju klina i onda otici u raspad ili ce probiti trend i nastaviti rasti…

dajte malo komentara


To se i ja pitam.. Pogledaj graf dolara.. Meni sve miriši na raspad dolara, al tko zna..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

INGR-R-A

2 formacije.. Jedna je imala i lažni proboj kojim je testiran i ATL.. Divergencije.. Izgleda mi dobro, ali i riskantno.. Vidjet ćemo..
O targetima ćemo kad i ako probije ovu šumu otpora..

Sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


hoce li euro udariti u gornju liniju klina i onda otici u raspad ili ce probiti trend i nastaviti rasti…

dajte malo komentara

mislila san da kod tebe nema – ako, ili, hoće li.
investitori to nevole



Ako index probije liniju otpora 1291 sljedeći target bi uskoro mogao biti 1315.

svi imate previse AKO u grafovima
ja nemam gotovo nikad ako. Investitori ne vole AKO
[/quote]

i onda cilih 9 minuta posli, zalipi graf koji se zove – AKO !!


do sada nisam imao gotovo niti jedan promašaj, zahvaljujuci metodama koje sam razvio …

pa evo vam i moj graf nasdaqa prije više od pola godine…
naravno da sam opet tocno procijenio

kojon metodom? nacrtaš grafe u oba smira, pa ih vadiš po potrebi? jel to ta metoda?
nemoreš falit, sve i da oćeš [thumbsup]

nu, kako to izgleda kad ih staviš zajedno

Kolegice sotomaic

Nemojte vaditi moje uratke iz konteksta

Za ovaj graf koji nagovjestava katastrofu sam NAPISAO DA NE VJERUJEM DA JE OSTVARIV..
to vi gatajte pomocu svojim metoda , iako vam je bolje da se drzite kuhace , to vam vjerujatno bolje ide…
Nadalje, niste li vi bili upravo osoba koja je cijeli rast pozivala na pad?
Uostalom, bilo bi vam bolje da se brinete oko svojih dionica i pometete ispred svojih vrata…
Pazite da drugi pot kupite dlkv na vrijeme, ali i da na vrijeme prodate…

Prihvacam vasu rukavicu, samo kad budete dovoljno izblamirana, nadam se da necete opet promjeniti nick…ipak je to jedino sto vam preostaje [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



hoce li euro udariti u gornju liniju klina i onda otici u raspad ili ce probiti trend i nastaviti rasti…

dajte malo komentara

mislila san da kod tebe nema – ako, ili, hoće li.
investitori to nevole
[/quote]
Ja u ovom slucaju ne znam, pa pitam..
Ponavljam NE ZNAM
Ta rijec , tj te dvije rijeci ( NE ZNAM ) govore da trenutno ne mogu odrediti gdje ce se prelomiti trend l da li ce se uopce prelomiti…
***obrisano***

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega DELUX, dugo niste izbacili nekakav graf za ATGR, čisto tehnički kako izgleda, fundamentalno znamo

brundo, 21.03.2011. u 14:45
hoce li euro udariti u gornju liniju klina i onda otici u raspad ili ce probiti trend i nastaviti rasti…

probija prema gore 99.9%, vidi obrnuti H&S (1.29 – 1.37)

LP

živi bili...

Ovo danas na SPX zasad izgleda neloše ako probije i ostane iznad cca 1.305 poena… ako ne, onda ćemo verovatno još jednom gledati testiranje suporta, a u najdosadnijoj verziji čopi-trejding sledećih dana.

Zanimljive su sveće na bankama, C na primer… jedino nafta i nedavno polomljeni uranijum grabe prema gore..

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

sp500 – kolekcija proliće’11

Nasdaq – index sp500 prešao je danas prema očekivanju liniju otpora od 1291 – zato nema više ako "ako" oko rasprave o rastu. Sljedeći otpor postoji na 1315. Postoji i inverse head and shoulders lako vidljiv na grafu od 15 minuta sa targetom od cca. 1328.

Knele -Delux. Mislio (samo pomislio), da sa tobom može rasprava na osnovu argumenata ali u biti si primitivčina -zato – ignore. Ajd [bye]

New Report

Close