Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dakle, višekratno sam naglasio mogućnost rasta.
također i otpor.

do sad smo rasli.
aj uživaj[thumbsup][smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

koliko puta moram još reć da se otvori tema cromanov kutak, no moglo bi i croman vs vlad! [lol]

i, cromane,
nemoj, molim te, činiti me repostati sve tvoje promašene grafove i prognoze.
vjeruj mi,
predugo bi trajalo.
a i zauzelo bi nekoliko stranica foruma.
nema smisla.[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


i, cromane, nemoj, molim te, činiti me repostati sve tvoje promašene grafove i prognoze. vjeruj mi, predugo bi trajalo. a i zauzelo bi nekoliko stranica foruma. nema smisla.[smiley]

nemoj tako
COVJEK JE NAJBOLJI HRVAT U ZNANJU O BURZAMA
Mislim da su se i Vlad i Croman pokayali do sada te da o tome nema smisla rasprvaljati

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


vlad1111: ” i, cromane, nemoj, molim te, činiti me repostati sve tvoje promašene grafove i prognoze. vjeruj mi, predugo bi trajalo. a i zauzelo bi nekoliko stranica foruma. nema smisla.[smiley] ” nemoj tako COVJEK JE NAJBOLJI HRVAT U ZNANJU O BURZAMA Mislim da su se i Vlad i Croman pokayali do sada te da o tome nema smisla rasprvaljati

ja se još nisam pokayao[tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


i, cromane, nemoj, molim te, činiti me repostati sve tvoje promašene grafove i prognoze. vjeruj mi, predugo bi trajalo. a i zauzelo bi nekoliko stranica foruma. nema smisla.[smiley]

Cromanove analize su bile tocne.a i ona najzadnjna ce se pokazati isto tako.

Gore sa vasim expertima:
evo sto pise jedna osoba o zagreb burzi
” Prvo izmisle da je 2.svibanj praznik rada, a onda potpuno nestručno poprate splitiranje dionice. Balkan u ZSE-u.
Milijuni otišli u dim.”
napredni ste….

PS i svedska burza ide prema ewt-planovima…

Cromanove analize su bile tocne.a i ona najzadnjna ce se pokazati isto tako.

Gore sa vasim expertima:
evo sto pise jedna osoba o zagreb burzi
” Prvo izmisle da je 2.svibanj praznik rada, a onda potpuno nestručno poprate splitiranje dionice. Balkan u ZSE-u.
Milijuni otišli u dim.”
napredni ste….

PS i svedska burza ide prema ewt-planovima…


Croman, zanima me da li je i ta “greška” uračunata po EWT u kretanje indeksa?


vlad1111: ” i, cromane, nemoj, molim te, činiti me repostati sve tvoje promašene grafove i prognoze. vjeruj mi, predugo bi trajalo. a i zauzelo bi nekoliko stranica foruma. nema smisla.[smiley] ” Cromanove analize su bile tocne.a i ona najzadnjna ce se pokazati isto tako. Gore sa vasim expertima: evo sto pise jedna osoba o zagreb burzi ” Prvo izmisle da je 2.svibanj praznik rada, a onda potpuno nestručno poprate splitiranje dionice. Balkan u ZSE-u. Milijuni otišli u dim.” napredni ste….

ljudi koji prate ovu temu znaju da reklamiraš svoj blog.
gdje naplaćuješ svoje usluge.
i, jasno im je da se želiš predstaviti kao uspješan “prognozer”.
stoga lijepo i otvoreno pozovi ljude da navrate na tvoj blog i plate ulaznicu.

nažalost, tvoji brojni grafovi su te demantirali.
i to također znaju svi koji prate ovu temu.
uistinu nema smisla postati sve promašene prognoze.

uostalom, da si toliko uspješan “prognozer”, ne bi ti bio daytrader.
a oni se boje bilo kakvog rizika i bježe u keš dok ne rečeš “cromi”.
[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

moja TA.. idemo iznad 4200.. onda cemo vidjeti dalje[smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

@ vlad

nemoj tako, opet ćeš ga otjerat! [rolleyes] [lol]

dečki… dečki… smirite strasti… CROBEX se krivo računa danas zbog stock splita ZABA-e 1:19 koji nije ažuriran u CROBEX-u…


Croman: ” vlad1111: ” i, cromane, nemoj, molim te, činiti me repostati sve tvoje promašene grafove i prognoze. vjeruj mi, predugo bi trajalo. a i zauzelo bi nekoliko stranica foruma. nema smisla.[smiley] ” Cromanove analize su bile tocne.a i ona najzadnjna ce se pokazati isto tako. Gore sa vasim expertima: evo sto pise jedna osoba o zagreb burzi ” Prvo izmisle da je 2.svibanj praznik rada, a onda potpuno nestručno poprate splitiranje dionice. Balkan u ZSE-u. Milijuni otišli u dim.” napredni ste…. ” ljudi koji prate ovu temu znaju da reklamiraš svoj blog. gdje naplaćuješ svoje usluge. i, jasno im je da se želiš predstaviti kao uspješan “prognozer”. stoga lijepo i otvoreno pozovi ljude da navrate na tvoj blog i plate ulaznicu. nažalost, tvoji brojni grafovi su te demantirali. i to također znaju svi koji prate ovu temu. uistinu nema smisla postati sve promašene prognoze. uostalom, da si toliko uspješan “prognozer”, ne bi ti bio daytrader. a oni se boje bilo kakvog rizika i bježe u keš dok ne rečeš “cromi”. [smiley]

Vlad

blog ne postoji vise (a sabotiranje web-stranice na razne nacine je uspelo) ali meni ne igra ulogu.

ja sam svoj…vi gubite dobre ewt analize-jedine analize sto mogu pokazat razvitak…otpor..potpora nije dovoljno…za imati cijeli sliku(to i ti znas)

a wunderkind..niko me ne tjera…sam jos uvijek ovde… po neki put

New Report

Close