Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Posudio malo tvoj graf.

Ono nacrtano sa plavom jeste trend, koji sljedim osobno. Target do kraja godine 1500+++, kao što sam i pisao ovdje odmah na početku godine. Ajd. [thumbsup]


Posudio malo tvoj graf.

Ono nacrtano sa plavom jeste trend, koji sljedim osobno. Target do kraja godine 1500+++, kao što sam i pisao ovdje odmah na početku godine. Ajd. [thumbsup]

3-a (plava) ti ima 3 koraka…nije to dobro



Posudio malo tvoj graf.

Ono nacrtano sa plavom jeste trend, koji sljedim osobno. Target do kraja godine 1500+++, kao što sam i pisao ovdje odmah na početku godine. Ajd. [thumbsup]

3-a (plava) ti ima 3 koraka…nije to dobro
[/quote]

Tako je..
Knecht je nacrtao trojku u 3 vala a to NE moze
3 je impulsni val i NE moze ici u 3 koraka

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

E dečki. Ima 5 valova (Minute) do velikog 3 (Minor) vala.

Uostaolom evo:


Posudio malo tvoj graf.

Ono nacrtano sa plavom jeste trend, koji sljedim osobno. Target do kraja godine 1500+++, kao što sam i pisao ovdje odmah na početku godine. Ajd. [thumbsup]

ali taj kanal je pukao na oscilatorima…

evo RSI i ADX…


E dečki. Ima 5 valova (Minute) do velikog 3 (Minor) vala.

Uostaolom evo:


pogledaj si malo fibo omjere i neka nepisana pravila u ewt-u, pa ces vidjeti da ovi omjeri valova "ne igraju"…
osnovna pravila su zadovoljena, ali to nije dovoljno…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Radim isključivo po pisanim pravilima EWT, što sve zadovoljava graf, kojeg sam nacrtao.

Targete smo napisali pa sada da vidimo. Stojim na tome, da će do kraja godine index biti iznad 1500 bodova.

Korekciju većih razmjera očekujem tek sljedeće godine.

]


Radim isključivo po pisanim pravilima EWT, što sve zadovoljava graf, kojeg sam nacrtao.

Targete smo napisali pa sada da vidimo. Stojim na tome, da će do kraja godine index biti iznad 1500 bodova.

Korekciju većih razmjera očekujem tek sljedeće godine.


kolega knecht, nemojte vi meni pripisivati targete…
Target koji sam ja rekao, tj napisao od 1400 bodova spx , kada je spx bio cca 800 bodova, vrijedi vise od svih sadasnjih nagadjanja, jer se gotovo ostvario…
za to vrijeme, vi ste vecina pisali o novom bearu, novom padu…
Na dnu dna , kada je spx bio cca 700 bodova sam otvorio temu oporavak trzista kapitala i napisao da je dno..
do sada nisam imao gotovo niti jedan promašaj, zahvaljujuci metodama koje sam razvio …
nije to n i ewt ni gann niti oscilatori, vec matematicke analize po kojima radim…ovo sve sto crtam je idi mi dodji mi…iako stojim iza razina koje sam napisao…

pa evo vam i moj graf nasdaqa prije više od pola godine…
naravno da sam opet tocno procijenio

i ono najvaznije..[/u]SVE ANALIZE SU MOJE ANALIZE, NISU PREPISANE S DRUGIH BLOGOVA[/b]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Gledano sa strane EWT glede ove korekcije…

Postoje trenutno dvije mogućnosti:

1.) Ili smo gotovi s ABC korekcijom prema dole
2.) Ili smo 4. valu impulsa prema dole nakon kojeg još čekamo 5-u….

Ako danas (ili sutra probijemo 1294 na SPX-u) onda druga mogućnost otpada.

Gledajući statistički 2-a u kojoj smo sada, traje otprilike cca 20% trajanja jedinice i retrace-a istu najčešće oko 50-61,8 posto….To su statistike (jest da su statistike da se krše, ali…)….
Niti jedan od ovih uvjeta nije zadovoljen tako da je kod mene više za vjerovat da smo u 4 valu…

No ponavljam ono najbitnije. Trenutno je ključna točka 1294…


Gledano sa strane EWT glede ove korekcije…

Postoje trenutno dvije mogućnosti:

1.) Ili smo gotovi s ABC korekcijom prema dole
2.) Ili smo 4. valu impulsa prema dole nakon kojeg još čekamo 5-u….

Ako danas (ili sutra probijemo 1294 na SPX-u) onda druga mogućnost otpada.

Gledajući statistički 2-a u kojoj smo sada, traje otprilike cca 20% trajanja jedinice i retrace-a istu najčešće oko 50-61,8 posto….To su statistike (jest da su statistike da se krše, ali…)….
Niti jedan od ovih uvjeta nije zadovoljen tako da je kod mene više za vjerovat da smo u 4 valu…

No ponavljam ono najbitnije. Trenutno je ključna točka 1294…


[thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

$$$

I šta sad.. Proboj?

ps. Već sam postao graf s probojem na mjesečnom RSI-u.. Od tada je linija testirana, a pad nastavljen..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Evo malo detaljnijeg grafa spx 500

EVO SAD POGLEDAJTE

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close