Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pritisak na prodaji građevinara bit će dosta minusa danas .

Bit će pritisak na prodaji za par dana. Kolega, kasno paljenje… ide to još dosta gore…
a gdje??? to ćete znati idući put!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Da, čekaju i oklijevaju, predočeno u govor crtica i točkica formirana je zastavica koja predstavlja konsolidaciju uz padajući volumen. Trend je inače uzlazni, a korekcije i služe da se izbace luzeri i da trejderi zarade koji ustvari i čine korektivne pomake. Čisti buy nije, ali je tu negdje. U ovakvoj situaciji kod amera cijena bi poletjela cca 20% u pola sata. Ali ne valja žuriti, ako impuls i nastane, ulazi se u korektivnom valu. Inače namam adpl, kao i niti jednu drugu dionicu.

Da niste zalutali ovdje kolega? [shocked]



Da, čekaju i oklijevaju, predočeno u govor crtica i točkica formirana je zastavica koja predstavlja konsolidaciju uz padajući volumen. Trend je inače uzlazni, a korekcije i služe da se izbace luzeri i da trejderi zarade koji ustvari i čine korektivne pomake. Čisti buy nije, ali je tu negdje. U ovakvoj situaciji kod amera cijena bi poletjela cca 20% u pola sata. Ali ne valja žuriti, ako impuls i nastane, ulazi se u korektivnom valu. Inače namam adpl, kao i niti jednu drugu dionicu.

Da niste zalutali ovdje kolega? [shocked]
[/quote]
Koji dio nije jasan, što trenutno nisam u dionicama?!

ADPL ima signal BUY, ali i problem kontrolnog paketa po nižim kriterijima iz prve runde, te zato mislim da TA ovaj put ne igra !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

donji indikator smart money (plavi)/dump money (crveni), gornji indikator smooth momentum. Kad smart money kupuje dump prodaje i obratno, interesantno da se smart poklapa s divergencijama momentuma, dok i same divergencije smarta dosta govore.


ADPL ima signal BUY, ali i problem kontrolnog paketa po nižim kriterijima iz prve runde, te zato mislim da TA ovaj put ne igra !

U tekstu se nigdje ne spominje da će paket od slovenaca prodavati po principu daj što daš tako da treba pričekati,kako se bude približavao kraj travnja bit će i više informacija i špekulacija ali tko kod kupi dionicu dobit mu je sigurna prije ili kasnije bez obzira na trenutnu situaciju oko Preventovog paketa.Pozdrav. [smiley]

Futuresi indexa s&p 500 danas ukazuju na rast od cca. + 1,2 % odmah na početku trgovanja. Ako index probije liniju otpora 1291 sljedeći target bi uskoro mogao biti 1315.

Prema planu…

Komentari ? (flyer, delux…….) [rolleyes]


Futuresi indexa s&p 500 danas ukazuju na rast od cca. + 1,2 % odmah na početku trgovanja. Ako index probije liniju otpora 1291 sljedeći target bi uskoro mogao biti 1315.

Prema planu…

Komentari ? (flyer, delux…….) [rolleyes]


evo ti moj komentar kad su svi pisali o proboju trokuta, tj zastavice, narocito onaj palikuća
I svi imate previse AKO u grafovima
ja nemam gotovo nikad ako. Investitori ne vole AKO

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

evo kolega knecht da jos malo uživate u mojim grafovima kad su svi pisali o raspadu
Na 1100 spx imate target prema 1300

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Priznajem, nisam očekivao pad na 1249 već maks. pad na cca 1280 – mada sam stavio na forum max. pad prema 1251.

Graf ti je ti je probio donju liniju kanala. Kako sada vidiš perspektivu? Valjda ne misliš, da će se dogoditi veliki val 3 prema dole, koje si nacrtao prije par dana?


Priznajem, nisam očekivao pad na 1249 već maks. pad na cca 1280 – mada sam stavio na forum max. pad prema 1251.

Graf ti je ti je probio donju liniju kanala. Kako sada vidiš perspektivu? Valjda ne misliš, da će se dogoditi veliki val 3 prema dole, koje si nacrtao prije par dana?

Jesi stavio si 1250 al tek kad je probijen bio trokut..
poanta je znat unaprijed sto ce se dogoditi, na tako kratkom periodu…
Ja sam zbog nekih svojih metoda bio 95 % siguran u proboj pennanta prema dolje….

Daljnji razvoj?
Iskreno nadam se da se nece dogoditi bear "trojka", priznajem da i ne vjerujem previse u to…
evo neki moj pogled na stvari ako cemo se igrati ewt-a
trenutno smo zavrsili 1 od bull trojke…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Na prethodnom grafu dvojka od trokle teoretski moze ici i do 1011 bodova…
sada treba biti vješt i odrediti gdje se nalazimo u dvojci…
neki misle da je 1250 bio gotov ce, neki da je to tek 3 od A od dvojke…
nekako sam skloniji ovoj drugoj varijanti

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close