Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



IGH, probijen padajući trokut , novi target bila bi potpora na oko 1600!
Molim mišljenja.

Da li ce igh na 1600, pojma nemam nisam analizirao, ali ovo bas i nije trokut, jer trokuti su realizirani NAJKASNIJE na 3/4
[/quote]

ma ide i nize od 1600, na cca 1300kn.
pogledo sam ja.

vas dvojica, hrca i cbw – morate jos dosta citati.
ovako cete samo ostati bez gaca ovdje.


Ima još opcija, ali u ovome trenutku ne želim ih napisati.

lp


vrlo inteligentni post na temu TA ,pa vi ste kolega zveznadar

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pritisak na prodaji građevinara bit će dosta minusa danas .


Pritisak na prodaji građevinara bit će dosta minusa danas .

kolega,

odusevljavate znanjem.




Čuj te kolegice ovo za slovenski telekom mi se u opće ne dopada jer sam involviran pa pratim od nedavno. Čut ćemo se uskoro po tom pitanju.

[/quote]
Uzlazni trend je vidljiv iz aviona. Ako nećeš da čuješ neću ti se do 100€ ni javljati.
[/quote]


verdi, mani se ćorava posla

uskoro si na razini 77-79
usput, slažen se, nemoj mi se molin te javljati do 100€

[kiss] [bye]


Pritisak na prodaji građevinara bit će dosta minusa danas .

evo veliki znalac


Pukla linija – kako kome.
Ne kažem, da ne može najviše do 1251 ali tipujem na rast prema 1370.
Usput desilo se trostruko dno.

Na 3516 stranici TA stavio sam graf sa prognozom indexa s&p 500. Prognoza je bila max. pad na 1251 desio se pad na 1249,05). Analiza sa konačnim targetom najmanje cca 1370 za kojih 14 dana aktualna je i danas. Bilo je nekih krutika u stilu "hvati knjigu i uči…) ali ne zamjeram ako ide to u konstruktivnu diskusiju.

Katastrofičari crtaju svašta a najviše veliki val 3 na dole sa targetom u minus…..? [rolleyes].

Priznajem i ja sam nasjedao puno puta besplatnim američkim blogovima. Naučio sam do sada, da su ovakvi blogovi svi zaredom pogrešni i nikada ne crtaju rast, nego samo neki katklizmički padovi. Treba je naučiti razmišljati svojom glavom i gledati te blogove "bez ikakvih osječaja". Onaj tko kuži osnove TA i malo EWT vidjet će pogrešnu propagandu takvih blogova.

Inače, kao što sam rekao: s&p 500 nalazi se u rastućem trendu. Potpore su na 1245, 1229 a otpori na 1291, 1315. Sljedeći minimalan target rasta iznosi 1363-1370 ([1]=[5] odnosno max. target 1400 [5]=1.62*[1] od velikog vala P3. Ajd. [bye]

Molim nekog da stavi tehničku kod adpl?

Puno hvala!!!

adpl buy signal, ali samo za hrabre.


adpl buy signal, ali samo za hrabre.

pa ja bih rekao da ovaj gap na dijagramu danas uzrokovan iskljucivo kupnjom indexnog fonda OTP, te da trend ostaje nepromijenjen …svi cekaju sta ce biti sa paketom od Preventa (25%)

ADPL
Otpor predstavlja fibo na 132kn i crna linija na rsi

Da, čekaju i oklijevaju, predočeno u govor crtica i točkica formirana je zastavica koja predstavlja konsolidaciju uz padajući volumen. Trend je inače uzlazni, a korekcije i služe da se izbace luzeri i da trejderi zarade koji ustvari i čine korektivne pomake. Čisti buy nije, ali je tu negdje. U ovakvoj situaciji kod amera cijena bi poletjela cca 20% u pola sata. Ali ne valja žuriti, ako impuls i nastane, ulazi se u korektivnom valu. Inače namam adpl, kao i niti jednu drugu dionicu.

New Report

Close