Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

JPY na ATH.
USD/JPY 77,00 (-4,5% u par minuta).

SPX BEAR

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


JPY na ATH.
USD/JPY 77,00 (-4,5% u par minuta).

Zašto raste Jen? Zar nije logično da se valuta urušava, kad je država u problemima?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



JPY na ATH.
USD/JPY 77,00 (-4,5% u par minuta).

Zašto raste Jen? Zar nije logično da se valuta urušava, kad je država u problemima?
[/quote]
japanska osiguranja u stranim zemljama prodaju sve pa se puno stranih valuta pojavljuje u japanu

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


SPX BEAR

Da malo ne pretjerujete. Tek se iskorigirao index oko 8 %.
Ne povlači to automatski za sobom stampedo ispod granica grafa.

Pitanje za bolje poznavatelje TA. Da li je TA ikako mogla uračunati prirodnu katastrofu, sa svim tehnološkim posljedicama, u Japanu?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



JPY na ATH.
USD/JPY 77,00 (-4,5% u par minuta).

Zašto raste Jen? Zar nije logično da se valuta urušava, kad je država u problemima?
[/quote]
Zato što ćeš se u nuždi prodavat stotine milijardi američkih obveznica i kupovat jeni s kojima će financirat realne potrebe.




JPY na ATH.
USD/JPY 77,00 (-4,5% u par minuta).

Zašto raste Jen? Zar nije logično da se valuta urušava, kad je država u problemima?
[/quote]
japanska osiguranja u stranim zemljama prodaju sve pa se puno stranih valuta pojavljuje u japanu
[/quote]
Thnx Delux i Jamse Knox [thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Evo moj graf spx-a od prije 10-ak dana..
tad se onaj vatrogasac smijao
a bolje bi toj palikući bilo da uzme knjigu u ruke ako ima jos sto izgubiti

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



SPX BEAR

Da malo ne pretjerujete. Tek se iskorigirao index oko 8 %.
Ne povlači to automatski za sobom stampedo ispod granica grafa.

Pitanje za bolje poznavatelje TA. Da li je TA ikako mogla uračunati prirodnu katastrofu, sa svim tehnološkim posljedicama, u Japanu?
[/quote]

Naravno, čak i činjenicu da nuklearka ima 6 reaktora, od kojih su samo tri radila !!!
TA ovdje nema nikakve veze i proraditi će ponovo kada se situacija stabilizira, a do tada držte gaće.

Japanci prodaju sve što imaju kako bi pokrili trošak štete i osigurali sredstva za obnovu. Naravno da dobri ameri to znaju i pomažu im da to što jeftinije rasprodaju. Dok jednom ne smrkne drugome ne svane.

Nije problem što bi C bio tu gdje ga je D. nacrtao, nego je pitanje što bi taj pad popratilo tj. koji bi bio uzrok takvog pada. Trenutno uz ovakvu katastrofu, arapske nemire na granici sveopćeg kaosa, i nije tako teško zamisliti ovakav scenario. Pa i ta katastrofična mogućnost (samoispunjavajućeg) proročanstva 2012.

nudim svoj target Nasdaqa – 2541.50

postavljam pitanje najboljim analiticarima da odgonetnu kako sam dosao do targeta.

ps. pomozite si s TYPom, logom, gapom…

najbolji crtez ce biti nagraden.
[smiley]

New Report

Close