Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Smatram da možda netko na tom grafu vidi stvari koje ja nevidim,
zato sam napisao da su komentari dobrodošli.


kod jadroplova, riječ je o mjesecima

tako nekako kolega [thumbsup]

Može li TA za Ingru?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

što reći,čemu se nadati?

Molila bi gospodina khmm TA za ULPL, hvala.

Bogatstvo političara je pod šifrom. I robijaši imaju brojeve.

Poluga 9-5 radi odlično kod drysa. Ako se upali 5 i target h&s realizira, kupnja na 4 bi bila dobra.


Može li TA za Ingru?

To je možda najnezahvalnija dionica za tumačenja TA grafa.
Koliko ja vidim trend se sada okrenuo u pad, a za razliku od prije nekoliko dana iako je dionica padala.

Ova dionica nema razine potpore već samo otpora i otpora .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Može li TA za Ingru?

To je možda najnezahvalnija dionica za tumačenja TA grafa.
Koliko ja vidim trend se sada okrenuo u pad, a za razliku od prije nekoliko dana iako je dionica padala.

Ova dionica nema razine potpore već samo otpora i otpora .
[/quote]
baš tako,kratko i jasno!



Može li TA za Ingru?

To je možda najnezahvalnija dionica za tumačenja TA grafa.
Koliko ja vidim trend se sada okrenuo u pad, a za razliku od prije nekoliko dana iako je dionica padala.

Ova dionica nema razine potpore već samo otpora i otpora .
[/quote]
vrlo zahvalna i vrlo lagana dionica za TA , prvenstveno zbog svoje likvidnosti. [yawn]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

je,ako možeš šortati…

Pogledajte Japansko BEAR trziste…
Japanski index je na samo 15-ak % vrijednosti od svog ATH koji je bio 90-te god…
Mozda doista krece u americi ono sto nitko ne zeli vidjeti….
u sljedecem postu cu to nacrtati
evo sada japanskog indexa NIKKEI

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Evo Malo katastrofe

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close