Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako ne dignete Crobex prema 3900 ili vise …onda je velika vjerovatnost da ce biti kao sto je moj scenario od 20.4.2008 pokazivao …

its no good

Pa kako da ga dignemo kad ga burza namjerno krivo računa, tako ga ne bumo skoro digli preko 4.000[lol] [lol] [lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Croman: ” Ako ne dignete Crobex prema 3900 ili vise …onda je velika vjerovatnost da ce biti kao sto je moj scenario od 20.4.2008 pokazivao … its no good ” Pa kako da ga dignemo kad ga burza namjerno krivo računa, tako ga ne bumo skoro digli preko 4.000[lol] [lol] [lol]

ma nemoj…”burza namjerno krivo računa” ???

e onda razumijem da vam nije lako…hehe

neki nastavljaju sa svojim prognozama u stilu “ako neće gore, onda će dole”.
[thumbsup]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

mislim da je grobi trenutačno na 3800-3820.
do pravih razina otpora nismo niti uspjeli doći…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


neki nastavljaju sa svojim prognozama u stilu “ako neće gore, onda će dole”. [thumbsup]

neki ???

vlad…ti ne znas kazati …direktno

a tvoje prognoze? koliko se sjecam treba ici na gore(rast) po tebi ili ?

rast a nisu ušli fondovi dobar znak[thumbsup]

NEMA PREDAJE


vlad1111: ” neki nastavljaju sa svojim prognozama u stilu “ako neće gore, onda će dole”. [thumbsup] ” neki ??? vlad…ti ne znas kazati …direktno a tvoje prognoze? koliko se sjecam treba ici na gore(rast) po tebi ili ?

pogledaj moj jučerašnji graf.
mogućnost rasta do otpora.
hoćemo li ga probiti, Bog zna.
uzgred, _do sada_ smo danas rasli.

o tvojim grafovima ne trebam govoriti ja.
govore oni sami za sebe.[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Sančo:

Croman: ” Ako ne dignete Crobex prema 3900 ili vise …onda je velika vjerovatnost da ce biti kao sto je moj scenario od 20.4.2008 pokazivao … its no good ” Pa kako da ga dignemo kad ga burza namjerno krivo računa, tako ga ne bumo skoro digli preko 4.000[lol] [lol] [lol]

ma nemoj…”burza namjerno krivo računa” ???

e onda razumijem da vam nije lako…hehe

Pa daj reci jesi li ti ikad čuo od švedske burze……………………” znate trenutno imamo malih problema oko izračuna vrijednosti crobexa……………ali evo dečki rade na tome…………..biti će uskoro riješeno…..” a na moje pitanje “kada??”………slijedi novi niz zamuckivanja i izgovora[bye][bye][bye]

pa to bi Asko izračunao napamet, a ova ekipa sa zse ne može ni uz pomoć viagre[tongue]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


mislim da je grobi trenutačno na 3800-3820.
do pravih razina otpora nismo niti uspjeli doći…

Mislim da ipak jesmo..


Croman: ” vlad1111: ” neki nastavljaju sa svojim prognozama u stilu “ako neće gore, onda će dole”. [thumbsup] ” neki ??? vlad…ti ne znas kazati …direktno a tvoje prognoze? koliko se sjecam treba ici na gore(rast) po tebi ili ? ” pogledaj moj jučerašnji graf. mogućnost rasta do otpora. hoćemo li ga probiti, Bog zna. uzgred, _do sada_ smo danas rasli. o tvojim grafovima ne trebam govoriti ja. govore oni sami za sebe.[smiley]

vlad moj…koliko ja znam se ti menjas kako vjetar puse…


vlad moj…koliko ja znam se ti menjas kako vjetar puse…

e moj cromane,
ti čak ne znaš uhvatiti ni trenutačni vjetar.[smiley].
a ovdje se više i ne usudiš prognozirati.
samo naklapaš: može gore, ali i dole.

prije nekoliko dana točno sam rekao da cijene većine dionica lupaju u gornji boll i da će se odbiti dole.
tako bijaše.

sada sam rekao gdje je razina otpora.
vrlo konkretno.

tvoje grafove prepuštam tebi.
uživaj.[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


evo, ovaj graf bi vam se mogao svidjeti… nastavak jutrošnjeg. spomenuti mogući rast može biti stupnjevit, s različitim brojem podvalova.

U ponedeljak Rast kaze vlad…ali hrvatska burza krivo racuna..je neko pisao…pa mozda ce i biti rast

New Report

Close