Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tehničari dok ameri i svijet raste link : Vaš link . Mi tapkamo u mjestu kad će kod nas krenuti oporavak kao kod drugih ?


Tehničari dok ameri i svijet raste link : Vaš link . Mi tapkamo u mjestu kad će kod nas krenuti oporavak kao kod drugih ?

kolega,

jel vi to zazivate "letece purane"?

imali ste oporavak – od 1490 do 2300.
[wink]



Tehničari dok ameri i svijet raste link : Vaš link . Mi tapkamo u mjestu kad će kod nas krenuti oporavak kao kod drugih ?

Crobex je umjetna tvorevina koji je još 70% u minusu od ATH i to sa povjesnom cjenom INE da ne spominje ostale kao HT i itd fondovskih gubitnika bez tog Crobex bi bio u minusu 90% tj naj jadniji smo od svih indexa svijeta
Fondovi su nas opljačkali i dalje isto čine uz blagoslov HANFE
Crobex je i onako nebitan velik brojfirmi izvan Crobexa je jako kvalitetan pa šta nam treba Crobex na 3500 sa INOM od 5000kn što me nebi nimalo začudilo jer AZ OMF mora branit INU po cjeni da propadne kao fond
kolega,

jel vi to zazivate "letece purane"?

imali ste oporavak – od 1490 do 2300.
[wink]
[/quote]

Za znalce TA u vezi indexa S&P 500

golden cross – 50 Week crosses up 200 Week

http://2.bp.blogspot.com/-TC2IXDkCW74/TXrpmSTMhpI/AAAAAAAAHCs/DAFMYVMxPOo/s1600/smaweekly.png

Jel znate što to znači ????????

UP!!!!!!!!!!

Kolega QUO VADIS, meni to prije miriši na nagli propad nego na rast.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Nisam neki znalac, ali ubijam dosadu dok cekam rucak.
Ovo krizanje me podsjetilo na Death Cross od ovog ljeta na dnevnom TF i na jednu raspravicu o raznoraznim krizanjima od prije skoro 2 godine na ovoj temi !

"Vidim da su danas svi nesto u SMA tonu. Pa evo jedna slikica di se vidi kako to trenutno izgleda kod
SP-a. Stavljam sliku jer se na njoj lijepo vidi da je najvaznija stvar, barem kako se meni cini, smjer starije linije koju probija mladja. Evo 50 je probila 100 koja se lijepo izravnala i cak vuce malo na gore dok 200 jos lijepo pada!!! Vidimo kako je zavrsilo dok je 50 sjekla padajucu 100. Daklem svako presijecanje koje nije u "skladu" je sumnjivo dok se ne dokaze suprotno."

Za danasnju pricu bitno je ovo boldano jer je ova 50 na tjednom capnula 200 koja jos uvijek pada tako
da tu stoji jedan veliki ? sto se tice toga Golden Cross-a, da ne zavrsi kao onaj Death Cross od ljeta kada je 50 capnula 200 koja je rasla!
Zadnje krizanje koje se vidi na ovoj slici je ono iz 2008 gdje su i 50 i 200 padale…

Prevelika su to razdoblja da bi covjek trgovao nesto na osnovu njih,ali su zanimljiva jer daju odredjeni pogled na tu, kao neku siru sliku.
Evo bas ce biti zanimljivo vidjet sta ce se dogoditi sa ovim Golden Cross-om…..

evo malo DLKV :
odbijanac od srednje trend linije , probijena SMA 20, MACD (12,26) probio signal line , znaci li to daljnji rast do gornje trend linije (A) ili ce usljediti pad prema donjoj trend liniji (B)?

a i ADRS-P-A izgleda zanimljivo

Svijet-dionica ( u prilogu ) vidi rast Konzuma, a ja pad u kratkom razdoblju.

http://www.svijet-dionica.net/tehnicka-analiza-dionice/7169

Živo me zanima slijedeći zjedan pod uvjetom da s Mercatorom nema novosti .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


a i ADRS-P-A izgleda zanimljivo


zbilja zanimljivo, što ti znače ove povučene linije?


Stavljam sliku jer se na njoj lijepo vidi da je najvaznija stvar, barem kako se meni cini, smjer starije linije koju probija mladja….
Daklem svako presijecanje koje nije u skladu je sumnjivo dok se ne dokaze suprotno….

evo, i ja lipim sliku…
a kako će biti dalje, nezamaran se. sma je upravo ono što joj i ime veli, prosjek nečega
ne raste index zbog sma, ali zbog indexa sma raste i pada

Mi smo, kao Crobex, danas u svijetu imali najveću slodirarnost s Nikkei i JAsdaq burzom .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close