Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

spx 500 u narednih 2-3 tjedna…ko zna

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Nasdaq moguca korekcija do cca 2550, pa novi high…krajnji cilj cca 3300-3500
Evo dugorocni graf nasdaqa postan prije cca 6 mjeseci i trenutni graf…
I dalje sve prema ocekivanju

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


lose…

[wink]

hohoho…
[proud]

pukla trend linija na spx 500

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

evo

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

već par dana ga napadaju,morao je pasti…

Pukla linija – kako kome.
Ne kažem, da ne može najviše do 1251 ali tipujem na rast prema 1370.
Usput desilo se trostruko dno.

ključna riječ-libija

nasdaq

target i objasnjenje.

[wink]

igh

Scalpiranje na DAX-u i Europi i dalje radi presavrseno, slika nastavak od prekjucer..
Na dnevnom TF nanesena je odredjena steta,ali potpora o kojoj sam govorio prije tri tjedna i dalje aktualna!

Nije mi se dalo prekjucer i Amere stavljat, ali posto sam se od prosle noci i jucer cijeli dan igrao s njima slikavao sam neke trenutke kad je bilo "zanimljivo" …
Ja inace najvise volim minise jer oni najcesce pricaju onu "pravu pricu"
Svi smo vidili taj neki trokut, ali na minisima meni je situacija cista i jednostavna jos od pocetka od onog kanala kojeg sam bio stavio (razvio se uredan simetrican trokut koji je rodio isti takav manji)

Znaci bacit pogled na minise, stvarno znaju razbistrit situaciju, ponekad…

Dok sam slagao slike naletio sam i na dolar kad sam gledao neki dan. Bas mi se ucinilo uredno isto pa sam sliknio. Posto je satni TF cini mi se da nitko nije stavio tako, malo manji TF, ako je opet dobro…

Kad smo kod DAX-a…nedavno sam poslao anlizu SPX u kojoj sam govorio o padu od min 20%….
Evo dole graf od DAX-a (3-godišnji)….
Ono što je važno da je velikom valu 1 postojala linija potpore koju je graf dodirnuo na krajevima valova 2 i 4….
Kad je linija presječena išla je korekcija (veliki val 2)….

Ista situacija se sada desila na velikoj 3…linija je presječena. Završilo je 5 valova velike 3-e. (to je 1-a od velike 3-e)… I normalno je da se očekuje korekcija od min. 20% (2 velike trojke)….

Zaključno, pošto je DAX sad već blizu retrace-a…Pada još može biti (može otić na 31%), ali posle slijedi velika bulčina (3-a od 3-e) i dobra prilika za kupuvinu bull ETF-ova….

BTW, slažem se s kolegom tigrusom da bi EWT trebalo gledati isključino na indexe….

New Report

Close