Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

molim moderatora za objašnjenje brisanja dijela teksta mojeg današnjeg posta.
lijepo sam napisao da se nekima dozvoljava besplatni marketing za usluge koje oni naplaćuju.
i, još sam rekao da se takva vrsta marketinga na većini portala naplaćuje.

dakle, razlog brisanja može biti:
1. vrijeđanje drugih i nepristojan rjećnik;
2. neistinitost mojeg navoda;
3. poslovne veze s tim nekima;
4. prešutno odobravanje marketinga (bez postojanja poslovnih veza);
5. nešto peto.

mislim da 1. i 2. nisu u igri.
što bi to onda moglo biti!?!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@vlad111
Ma pusti njih moderatora i povezane, nego što se može očekivati sutra. Jesi li u dilemi ili imaš nešto?


molim moderatora za objašnjenje brisanja dijela teksta mojeg današnjeg posta. lijepo sam napisao da se nekima dozvoljava besplatni marketing za usluge koje oni naplaćuju. i, još sam rekao da se takva vrsta marketinga na većini portala naplaćuje. dakle, razlog brisanja može biti: 1. vrijeđanje drugih i nepristojan rjećnik; 2. neistinitost mojeg navoda; 3. poslovne veze s tim nekima; 4. prešutno odobravanje marketinga (bez postojanja poslovnih veza); 5. nešto peto. mislim da 1. i 2. nisu u igri. što bi to onda moglo biti!?!

Poštovani,

Ako malo prelistate unazad nekoliko stranica, uvidjet ćete da su svi postovi koji nemaju nikakve veze s temom izbrisani. Kako uvodni dio vašeg cenzuriranog posta nema nikakve veze s temom, obrisan je. Pod koju točku to spada, odlučite sami jer je sve to jedna velika zavjera i tajna velike moći samo za probrane!

Srdačan pozdrav!

Suricata suricatta

@vjeko
za izbrisane postove: vidio i slažem se.

za izbrisani dio posta- ne slažem se.
na komentarima trgovanja dozvoljavate internetsku odiseju daleko malignijih postova i konstatacija.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

…dakle pojednostavljeno rečeno…vlad1111 to ti je točka 5.sve ostalo…[wink]

Da li netko prepoznaje ovaj graf. To nije CRobex, makar liči na njega.
CROBEX je imao isti spust i povratak kao i DAX. Ako je po njemu, čeka nas još jedan spust do najnižih razina.
Živi bili pa vidjeli.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

evo malo brčkarija…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


evo malo brčkarija…

Drago mi je kolega da vidimo iste stvari na TA crobexa i pojedinih dionica.
Gore sam naveo kakvi signali. Po meni isto još ovaj tjedan zig-zag, a onda ćemo vidjeti. Možda i prije.
I samo da kažem da je DAY pao sa 8000 na 6500 bodova(-20%) i vratio se nazad na 7000 što je odbijanac od 10%.
Crobex je pao sa 5400 na 3300 što je pad od 40%, a odbili smo se gore oko 20%, što je preslika DAX-a.
Catch a picture.[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

obzirom da je ca 3900-3950 tehnička, a 4000 psihološka barijera, cijeli raspon 3900-4000 mogao bi biti poprište velikog pretakanja.
love u dionice i obrnuto.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


…I samo da kažem da je DAY pao sa 8000 na 6500 bodova(-20%) i vratio se nazad na 7000 što je odbijanac od 10%. Crobex je pao sa 5400 na 3300 što je pad od 40%, a odbili smo se gore oko 20%, što je preslika DAX-a. Catch a picture.[thumbsup]

Recimo da kretanje DAX-a može psihološki utjecati na CROBEX.
Ali, da su u istom omjeru odradili povratak, to nije točno.

DAX je povratio polovicu svog gubitka, crobex još niti trećinu…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


obzirom da je ca 3900-3950 tehnička, a 4000 psihološka barijera, cijeli raspon 3900-4000 mogao bi biti poprište velikog pretakanja.
love u dionice i obrnuto.

Slažem se u potpunosti….i još treba nadodati da je cca 60%-70% izvještaja lošije spram Q1 2007 tako da sutra treba dodatno biti oprezan, euforija je u zraku…
Uistinu na dosta likvidnih sell signali…vidjet ćemo…u svakom slučaju bit će vrlo zanimljivo….

Ako ne dignete Crobex prema 3900 ili vise …onda je velika vjerovatnost da ce biti kao sto je moj scenario od 20.4.2008 pokazivao …

its no good

New Report

Close