Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


LL

I di će sad na HH ili AA(ambis)! [lol]

LEAVE THE WORLD BEHINED

hoče li belje ponovno na 118



LL

I di će sad na HH ili AA(ambis)! [lol]
[/quote]

na kraći rok napipava se druga točka padajućeg trenda. To će reći da je na kraći rok HH dosgnut pred 10-ak dana.

Na srednji i dugi rok puno toga ovisi o uncle Ben-u.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

jdpl, prid dva miseca i danas…

Nisam baš siguran kako će ovo završiti
Odluka uskoro

Ingra dvostruko dno, slijedi rast !
RSI nizak
MACD u promjeni trenda za rast
Target 18 Kuna
Moguća stagnacija do kraja tjedna.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Nisam baš siguran kako će ovo završiti
Odluka uskoro

Koliko vidim ovo leti dolje ko kruška.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

JDPL :
140-143 zona potpore

Krepat ma ne molat

Dobbar dan.
Evo sam novi a vidim da ne vi stavljate u vašu pozdravnu po¸ruku. A tko je ivano7 i roobantico.
A vi?

Evo malo analize za jdpl

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


SPX 1h – lijepi uzlazni trokut
R= 38, T1 => 1370, T2 => 1256
– oscilatori sugeriraju proboj trokuta petim valom prema gornjem targetu 1370, sačekati potvrdu

Pogodio si. Trokut je važeći ako index ne padne ispod 1302,58 što se i nije desilo. Korekcija je bila do 1303,99 i nakon toga rast.

Tipujem 80% šansi, da se trokut ostvari sa konačnim targetom oko 1370. Probojem iznad 1332,28, trokut ti je 100% potvrđen a to bi moglo biti već danas. [thumbsup]

kolega Knecht

moze to bez problema i ovako

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close