Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Molio bih nekog da prokomentira situaciju na Belju..promet dobar a trend nejasan,malo po asku,pa malo po bidu.. [undecid]

Dobro ste primjetili , TA govori o padu već 2 dana, ali se neda. Vrlo zanimljiva situacija !
Sada se TA okrenuo i govori o rastu pa možda padne [tongue]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

http://zse.hr/default.aspx?id=34370


http://zse.hr/default.aspx?id=34370

OK kolega,ali to se zna već neko vrijeme..što ste s tim htjeli reći?

Nikad više 2007-08 na ZSE:(



Molio bih nekog da prokomentira situaciju na Belju..promet dobar a trend nejasan,malo po asku,pa malo po bidu.. [undecid]

Dobro ste primjetili , TA govori o padu već 2 dana, ali se neda. Vrlo zanimljiva situacija !
Sada se TA okrenuo i govori o rastu pa možda padne [tongue]
[/quote]

struganje po razini potpore od 97 kn, veliki volumen trgovanja, dakle moglo bi ovo postati respektabilna potpora i nastavak formiranja ovog blago rastuceg trenda…

hvala kolega lakistrike,
zanimalo me jer se trend na TNPL okreće (tako se čini) i dolazi u fokus ulagača



@nikson

Evo ti još jedan.. Ovaj je najduži.. Probio na dolje, ali nebitno..
Trajao je od 1991 do 1999, cca 8 godina..

Sve se pojavljuje u svim timeframe-ovima..

kako vidin, sad si u fazi klinova

veliš, probija na dole, al nebitno [yawn]
opet tražiš ono što bi tija vidit, a nevidiš ono što se vidi iz aviona

jel ti morda poznat ovaj obrazac?

Ako ćemo se igrati dugoročnim crtama oko EUR/USD onda mislim, da se ide prema 1,45.

KLinovi ipak u realnoj teoriji traju najviše koji mesec dana sve ostalo… [bye]


Ako ćemo se igrati dugoročnim crtama oko EUR/USD onda mislim, da se ide prema 1,45.

KLinovi ipak u realnoj teoriji traju najviše koji mesec dana sve ostalo… [bye]


Slažem se, otprilike u lipnju će biti na 1,45. No, što poslije toga? Nazad prma 1,16 ili 1,55?

...biti najbrži čovijek na svijetu...

ADRS : kupovni signal
– izlazak Slow St. iz zone preprodanosti, K>D, presjecanje -DI ADX-a prema dole te opadanje ADX-a (silaznog trenda), CCI > 100, T1=280
– početak UP trenda možemo smatrati zatvaranje iznad 275 (proboj dnevnog i tjednog SMA20, presjecanje silazne linije trenda) te prelazak +DI iznad -DI, T2=295
– zatvaranje ispod 265 = oprez, SL =260

Krepat ma ne molat

do sad sam radio TA sa programom hermes lite kojeg su danas ukinuli, pa ako ima neko neki prijedlog koji program da si nabavim bio bi zahvalan da mi kaze( po mogucnosti da se moze skinut sa neta)…Hvala! Lp


do sad sam radio TA sa programom hermes lite kojeg su danas ukinuli, pa ako ima neko neki prijedlog koji program da si nabavim bio bi zahvalan da mi kaze( po mogucnosti da se moze skinut sa neta)…Hvala! Lp

ja ti savjetujem da se umjesto tehničkog crtanja baviš matematikom. fundamentalna analiza ti je puno sigurnija od tehničke analize. prodaj koncem travnja /početkom svibnja, kupuj koncem studenog/početkom prosinca.


ADRS : kupovni signal

– zatvaranje ispod 265 = oprez, SL =260

adris – analiza grafa [wink]
-nema kupovnog signala, ide još doli
-stop loss=260 ??!! – užas!!

komen je baš stalo do kupnje adrisa, more probati baš tu ispod, na 255-260
SL – 5% niže, 240-245

p.s. srednji rok – nebi ulazila iznad 220

New Report

Close