Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


KHMM,
može li nešto za KORF – please!!!

Kratkoročno ste na potpori.. Ja bih prodao na odbijancu na 50-55Kn, ako do toga dođe..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



KHMM,
može li nešto za KORF – please!!!

Kratkoročno ste na potpori.. Ja bih prodao na odbijancu na 50-55Kn, ako do toga dođe..
[/quote]

…najljepša hvala


A rasući klin je formacija nastavaka padajućeg trenda po meni da je bio idealan klin cijena je morala još malo past tamo ispod oznake. Ok to su bila pre luda vremena pa ne treba tražit dlaku u jajejetu.

A u P.M. izgubio sam cijelo jutro na PD al mi nije žao kad se normalno komunicira.


Bem mu miša..

THNK.. Rastući klin.. Target je bio na ljubičastoj liniji.. Bolje od toga ne može.. Kad bi uvijek tako šljakalo, smijao bih se svaki dan od uha do uha..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

@nikson

Evo ti još jedan.. Ovaj je najduži.. Probio na dolje, ali nebitno..
Trajao je od 1991 do 1999, cca 8 godina..

Sve se pojavljuje u svim timeframe-ovima..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

brisati

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!




Jdpl se zasad odbio od sma100, kao što khm kaže da ne vjeruje u broad.wedge, ja da, sve dok se ne poništi. Uglavnom nije vrijeme za kupnju/prodaju.

kolega ako nije vrijeme za kupnju /prodaju………pa šta je onda…… [lol]
[/quote]
Malo glupo zvuči, ali to znači ne djeluj. Ne kupuj zbog klina, ali ako si u njemu i ne prodaji obzirom na divergenciju. Kupuj ako prođe donju strelicu, u međuvremenu macd bi se prekrižio, kao i di+/di-. Ako pogledaš malo bolje na graf, vrijeme za kupnju je bilo na sjecištu 3 sma, i s križanjem gornji indikatora, a rsi prešao pedesetu. A ako si dugoročni, ne gledaj i uživaj.
[/quote]
[thumbsup]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


petina slobodno prokomentiraj , jako šturi komentar. dobrodošao svaki stav i mišljenje [thumbsup]

Nemam sta nadodati vec cestitam kolegi na njegovom trudu i analizama. [thumbsup]

molim tehničare za TNPL
unaprijed puno hvala i ugodan vikend!

Short europe na proboju plave linijice…

Prvi rastući trokut je propao (plavi), drugi je na testu.


Prvi rastući trokut je propao (plavi), drugi je na testu.

Kosn Fedor

Mozete vi tako do sutra spuštat [tongue]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Molio bih nekog da prokomentira situaciju na Belju..promet dobar a trend nejasan,malo po asku,pa malo po bidu.. [undecid]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close