Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne, istovremeno završava ili 5 ili 3.
nakon 2 počinje grananje. Dakle crno je prebrojavanje 3.

Naravno, dno još nije potvrđeno.

po meni, odrađujemo kraj 2. vala veeelike trice…

živi bili…

LP

živi bili...


po meni, odrađujemo kraj 2. vala veeelike trice…

živi bili…

LP

Danas zaključno ide promijena trenda na up !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

zamolio bi khmma-a što kažeš za dioki. hvala

pepe7


zamolio bi khmma-a što kažeš za dioki. hvala

Trenutno je u horizontalnom kanalu između 70 i 100Kn.. Proboj gore ili dolje.. Ne znam..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

hvala, imam isti zaključak na nemam pojma vidim da ide gore dole ne uspijevam vidjeti nikakav obrazac

pepe7

spx i dalje drzi trend

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Opet neki prodali na dnu a neki nisu usli u dionice…sto im preostaje nego da dijele jedinice [lol]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

DLKV
odbijanac i potvrda, drugim riječima – ulaz.

Graziani, 03.03.2011. u 15:39

Dobar dan kolega ako možeš recimi po tebi šta bi učinio na kojoj bi cjeni sad u ovom odbijancu pokušao izaći i kad bi se pokušao vratit ako može napiši mi brojkom grafove neznam čitati moj ulaz je 320 kn i nisam izlazio do sad znam velika greška al nisam vjerovao da će da ovoliko otrese hvala

Iskoristite ovaj ulaz za izlaz. Postavite target npr. 260 i SL na 235.

Napisao sam veći post prije nekog vremena kako bi trebalo trgovati.

Morate imati jasne ulazne, izlazne kriterije, prihvatiti rizik itd. da sada ne ponavljam.
Svaka trgovina je jedinstvena i može završiti dobitkom ili gubitkom.
Morate razumijeti da ni ja ni bilo tko drugi ne zna kuda će cijena.
Dok ne prihvatite da cijena npr. DLKV može za 2 tjedna biti ili 832.13 ili 44.34kn nemojte se baviti trgovinom. Nema načina da uhvatite cijeli rast ili da znate gdje će završiti rast.
Čitajte i učite. Demo na forexu ima veliku dinamiku, igrajte se tamo.


Anonimno, 03.03.2011. u 16:05

Dobar dan kolega ako možeš recimi po tebi šta bi učinio na kojoj bi cjeni sad u ovom odbijancu pokušao izaći i kad bi se pokušao vratit ako može napiši mi brojkom grafove neznam čitati moj ulaz je 320 kn i nisam izlazio do sad znam velika greška al nisam vjerovao da će da ovoliko otrese hvala

Iskoristite ovaj ulaz za izlaz. Postavite target npr. 260 i SL na 235.

Napisao sam veći post prije nekog vremena kako bi trebalo trgovati.

Morate imati jasne ulazne, izlazne kriterije, prihvatiti rizik itd. da sada ne ponavljam.
Svaka trgovina je jedinstvena i može završiti dobitkom ili gubitkom.
Morate razumijeti da ni ja ni bilo tko drugi ne zna kuda će cijena.
Dok ne prihvatite da cijena npr. DLKV može za 2 tjedna biti ili 832.13 ili 44.34kn nemojte se baviti trgovinom. Nema načina da uhvatite cijeli rast ili da znate gdje će završiti rast.
Čitajte i učite. Demo na forexu ima veliku dinamiku, igrajte se tamo.

[/quote]

Nije mi jasna ova jedinica

Čovjek ljepo savjet udjeli na ljepo pitanje i pošteno od kolege sa foruma

kolega hvala i od mene 100

targeti za ovaj rast: 270 (38% retracea + otpor) – 280 (50%+otpor)
malo ispod 300 za najpohlepnije.
time bi završio ovaj monolog o DLKV.

New Report

Close