Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li ko od tehničara ko voljan prokomentirat lkri??


Evo malo grafića i za DLKV. RSI nikad nije bio niže, samo 3,71.
Dobar razlog za početak kupovine. Prosjek ostao na 246,5kn pa je moguće
sutra otvaranje na 247-249kn. Na niskolikvidnim graditeljima primjetna šupljina 30% sa malo komada.


A ovo je stvarno uvreda zdravog razuma, DENIRO ajde da ne moram pjenit na ovakve postove
ljepo objasni koji si broj trgovanih dana stavio za ovaj RSI (5 dana) i koliki je uobičajeni setap za RSI
(14 dana)
Bože sačuvaj koji drukeraj i friziranje podataka a da bi se okrenilo za burek.

SPX…mogući obrat….
Linija trenda nije probijena…
Fibo 23 testiran par puta, no open i close ga nisu probili….
Pojavila se skrivena divergencija….
Potvrda obrata bi trebala biti (slika2) proboj ucrtane linije…


LKRI probijen bullish pennant. Target 300.

http://www.poslovni.hr/vijesti/filipinski-ictsi-najizgledniji–dobitnik-projekta-brajdica-173606.aspx

Show me the Money!


Pitanje za kolegu Khmm..može i netko drugi odgovoriti..Dali još uvijek vrijedi kratkoročni target na Belju preko 110kn?

Prvo sam pomislio zastavica (rounding bottom koji bi ako bismo ga uzeli kao measured move up dao target identičan zastavici), pa cup&handle..
Sad mislim da imate potporu na dnevnom na cca 93Kn danas.. Ako ovo popusti, bježite..

Iskreno, razmišljao sam o kupnji, ali sam poprilično oprezan u zadnje vrijeme..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

CROBEX

Analiza od 23.2.2011.. Došli smo do odredišta.. Trebao bi se dogoditi odbijanac uskoro..

ps. flyer [thumbsup]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



Pitanje za kolegu Khmm..može i netko drugi odgovoriti..Dali još uvijek vrijedi kratkoročni target na Belju preko 110kn?

Prvo sam pomislio zastavica (rounding bottom koji bi ako bismo ga uzeli kao measured move up dao target identičan zastavici), pa cup&handle..
Sad mislim da imate potporu na dnevnom na cca 93Kn danas.. Ako ovo popusti, bježite..

Iskreno, razmišljao sam o kupnji, ali sam poprilično oprezan u zadnje vrijeme..
[/quote]

da li bi se trebao popunit ovaj jaz na belju kolega khmm

unaprijed zahavaljujem na odgovoru

ADPL da li je potpora na cca 115 kn nakon čega bi moga nastat trokut


Ima li ko od tehničara ko voljan prokomentirat lkri??

najvjerojatnije 5ica, target 300, SL 220. bio je dobar ulaz nekidan oko 230.

pun mi je buffer za poruke, natipkaš nešto pa neće poslati, izgubiš natipkano itd. nedamisetokoristiti.

Crobex bi se mogao zadržati oko EMA66 linije, oko 2177 bodova, barem neko vrijeme, a vidjet ćemo dalje.
Jučer je, inače RSI pao ispod 50.

DLKV
ovo je trenutačno stanje. crveno je vjerojatan count, crno je alternativa po kojoj još nije gotov silazni impuls. zbog te mogućnosti i činjenice da smo usred pada (pogledaj DMS!) potreban je oprez.

cilj je uhvatiti ABC korekciju od crvenog impulsa.
treba gledati na manjem TFu da li se dogodio odbijanac, i kada odbijanac bude jasan, može se ući.
SL odmah ispod dna koje napravi, a targeti skromno.

ponavljam da je ovo hvatanje odbijanca usred padajućeg trenda tako da ako nemate adekvatnu kilometražu, nađite si drugu zabavu.
Koliko je to riskantno, mogli ste vidjeti na ulazima na 252-260, kada je ekipa hvatala iv val od impulsa. Sada je bolja situacija, jer imate mogući scenario da slijedi ABC korekcija.


DLKV
ovo je trenutačno stanje. crveno je vjerojatan count, crno je alternativa po kojoj još nije gotov silazni impuls. zbog te mogućnosti i činjenice da smo usred pada (pogledaj DMS!) potreban je oprez.

cilj je uhvatiti ABC korekciju od crvenog impulsa.
treba gledati na manjem TFu da li se dogodio odbijanac, i kada odbijanac bude jasan, može se ući.
SL odmah ispod dna koje napravi, a targeti skromno.

ponavljam da je ovo hvatanje odbijanca usred padajućeg trenda tako da ako nemate adekvatnu kilometražu, nađite si drugu zabavu.
Koliko je to riskantno, mogli ste vidjeti na ulazima na 252-260, kada je ekipa hvatala iv val od impulsa. Sada je bolja situacija, jer imate mogući scenario da slijedi ABC korekcija.

Nije mi jasan ovaj count. Crnim brojkama si označio podvalove unutar 3. vala!? A onda istovremeno završava 3. podval i 3. val!

New Report

Close