Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tehnički nema osnove, za odbijanje osim ovog mogućeg 3.vala.




Dnevni RSI Dalekovoda još nije najniži jer je trenutno 23,62.
Stoga i dalje nisu stvoreni preduvjeti za rast, slijedi još 1 pad.

A pobogu samo trgovat na račun RSI-ija može bit ravno samoubojstvu iz zasjede. Ajde gukni zašto ne kupovat kad je RSI samo 23,25 a zašto kupiti ponekad kad je RSI 70 ? Zašto očekivaš da bi RSI trebao ići na novi "ATL" ? Zašto očekivaš pad DLKV ? Zato što RSI nije ispod 20??
[lol] [lol] Ovakvim tehniciranjem sa samo jednim oscilatorom mogao bi se lijepo provest na burzi.
[/quote]
a i ti si naso s kim ces se raspravljat
pa prekjucer se hvalio kako mezi po 254
danas piše kako ide na 230
ja da sam mislčio da ide na 230 ne bih kupovao na 253…mozda i ide, ali onda sam krivo procijenio…
a split ocito zna da ide na 230, al ipak je kupovao po 254…
mozda on misli da se na burzi zaradjuje tako da skuplje kupiš a jeftinije prodaš
[/quote]
Ne pratim sve što ljudi pišu po forumu al stvarno je šok soba ako mezi na 254 a sad druka na 230.
Svak od nas trejdera pogrješi poanta je da imaš tri uspješna trejda jedan neuspješni a ne obrnuto.
Deniro što ako i kad cijena DLKV dođe na 230 oćete kupit? Ako kupite vjerujem da će dionica vrijediti brat bratu jedno 400 kn.



Možemo li opet do 80kn??? Iskreno ne vjerujem, al do 100kn bi mogli.
Ostaje vidjeti!

splite, promjenija si nick ali ostalo je sve po starome, manito i jeftino drukanje da bi se zaradilo za burek… Pa da vidimo šta si sve nadrobija ode u zadnja dva tjedna.[tongue]
31.01.11.

Pričekati s prodajom prije 1200kn.

02.02.11.

Mala je likvidnost, al da netko ponudi na 150-160kn npr. pola milja dionica nestale bi dok si rekao KEKS. Ovo je uistinu prejeftina dionica i prije nekih 900kn ne želim ni prodavati.

05.02.11.

Ispod 122-125kn neće više nikada!

Koja smjela izjava! Izgleda da te opet tržište demantiralo. Hoćeš li napokon priznat da te TA baš i ne ide, iako se trudiš s onim svojim smješnim crtkarijama?
07.02.11.

Sad kad je cijena 141kn Vama je krivo radi nas postojećih strpljivih dioničara koji ćemo ovdje fino zaraditi. Vjerujem u Zvečevo i uistinu ne mislim prodavati prije 400-500kn, makar vrijedi i 1000kn.

Ne znam uistinu tko je tako nestrpljiv da prodaje ovako jeftino, pogotov kad je gornji boll već pobjegao na 170kn, eto tu se vidimo za koji dan.

TA tripple bottom ima minimalni target 200kn pa prije 220kn i nema smisla prodavati ovaj BISER!


Ozbiljno me brinu tvoje česte promjene mišljenja i svakodnevni davanje novih targeti.
14.02.11.

Pa dobro kad će to izvješće!
Moram priznati da me ono od Kraša malo zabrinulo jer sam previše izložen u Zvečevu….
Nadam se da će izvješće proći solidno.

16.02.11.

P.S. Autor posjeduje dionice ZVCV-R-A, ali isto tako autor je utopio 1/2 dionica na 140kn.

K tome malo sam smanjio izloženost jer u jednom trenutku sam bio preko 500kom unutra,a to je opet previše.


Treba li ovo zadnje uopće komentirat?! Ne ide ti baš laganje! Do samo prije dva dana si nemilice druka i spominja target 1200kn te kako ne treba prodavat prije 220, 400-500,900kn da bi odjednom skužija kako si previše izložen i u ova dva dana si proda pola portfelja po 140kn. Valjda si zanemarija činjenicu kako se zadnji put na toj cijeni trgovalo 11.02. i to samo 35kom.
[/quote]

još jednom čestitke kolegi sandokanu na trudu [thumbsup]
ovako je to izgledalo na zvcvu [lol]

lose…

[wink]


lose…

[wink]


s&p ide gore…ko raketa rekla bi ekipa s ingre

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

@ lucky luke
[thumbsup]

Crobex vrlo velika vjerojatnost okreta trenda na cca 2215… živi bili…

LP

živi bili...

a ovo ?

grdo… jako… head and shouldres

ps. volumeni odgovaraju.
[wink]


a ovo ?

grdo… jako… head and shouldres

ps. volumeni odgovaraju.
[wink]

Gdje ovo vodi?
Na 100?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



a ovo ?

grdo… jako… head and shouldres

ps. volumeni odgovaraju.
[wink]

Gdje ovo vodi?
Na 100?
[/quote]

NEMAM POJMA, SAMO SAM NACRTAO…

Može li TA za BLJE




a ovo ?

grdo… jako… head and shouldres

ps. volumeni odgovaraju.
[wink]

Gdje ovo vodi?
Na 100?
[/quote]

NEMAM POJMA, SAMO SAM NACRTAO…

[/quote]

Valjda bi H&S patern trebao signalizirati okretanje trenda, a ne nastavak?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close