Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ciljaš na zastavicu.. aha.. ne znam baš..

to ti je tzv: "free push down" obrazac, i zapravo je klin (bez obzira na stvarni izgled). Slijedi ga overshoot ili klasični pullback.

U našem slučaju, jedan overshoot je propao.

Šteta što se nitko drugi nije htio uključiti.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

DLKV – najniži RSI unazad 2 godine….

Krepat ma ne molat

Ako je free pushin.. down, onda bi na vdkt moglo doći od izlaska iz ovog jako jako uskog kanala. Kupio malo jučer, pa da poguram ako se može.

Za pušing na burzi obrazac mislim da su svi čuli.. [lol]

ali MMM moram priznat, za ovo nikad čuo..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Za pušing na burzi obrazac mislim da su svi čuli.. [lol]

ali MMM moram priznat, za ovo nikad čuo..

zapravo se zove – three pushes down (ono je bila mala šala s obzirom na prvi ishod), a to što nisi čuo, znači da moraš još učiti.

Zato sam i kazao da mi je žao što se nije javio netko od onih koji znaju, … mogli smo malo širu diskusiju otovoriti. Ovako, to bi bilo to.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

zanimljive teorije.
probajte ovako.

Nisam u zadnje vrijeme imao puno vremena za burzu uopće, a za TA još manje.
I naravno, kao što su mnogi pametni ljudi zaključili davno prije, imao sam bolje rezultate. [lol]

Da se vratim na analizu za Ingru (i Petrokemiju još prije) što sam dao.. Promašena totalno naravno. 🙂
Ali nije me ni iznenadilo previše (zato nisam ni kupovao), tehnički je to uistinu lijepo izgledalo, ali neke stvari su ipak očito puno važnije.
Ali to nije razlog da ne pokušamo još jednom. [lol] Ako je double bottom propao, možda triple uspije. 🙂 Bio bi to lijep rast od oko 35% na sadašnju cijenu.

A ako ne bude rasta, puno više ne može pasti, 0 kn je blizu. 😀
Šalim se naravno, oprezno s novcima. Ovo je vrlo lak način izgubit lovu.

nije mi jasno zašto se ne može pričekati da okrene trend na INGRI nego stalno forsirate neke teorije?

imate lošu fundamentalnu i lošu tehničku situaciju. ne može lošije od toga.


zapravo se zove – three pushes down

zapravo se zove – three drives. ovak se ni hebrang ne zna zbrukat. [thumbsup]


Nisam u zadnje vrijeme imao puno vremena za burzu uopće, a za TA još manje.
I naravno, kao što su mnogi pametni ljudi zaključili davno prije, imao sam bolje rezultate. [lol]

Da se vratim na analizu za Ingru (i Petrokemiju još prije) što sam dao.. Promašena totalno naravno. 🙂
Ali nije me ni iznenadilo previše (zato nisam ni kupovao), tehnički je to uistinu lijepo izgledalo, ali neke stvari su ipak očito puno važnije.
Ali to nije razlog da ne pokušamo još jednom. [lol] Ako je double bottom propao, možda triple uspije. 🙂 Bio bi to lijep rast od oko 35% na sadašnju cijenu.

A ako ne bude rasta, puno više ne može pasti, 0 kn je blizu. 😀
Šalim se naravno, oprezno s novcima. Ovo je vrlo lak način izgubit lovu.

Nevidim da ste u Ingri zaračunali opciju dokapa ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Znam da sam jednom rekao da ne budem komentirao nasu burzu,ali samo da pokazem na brzinu kako
bi otprilike trebala izgledati tri pusaca!
Znaci trebala bi tu biti neka dupla divergencija na ponekim oscilatorima kako bi stvar imala tezinu…

Evo isprike jos jednom sto sam stavio graf crobija, recimo da mogu jedan godisnje i da je to bio ovaj! Pozdrav!!!!
O kolega James da sam vidio Vas post ne bih pisao nista, ajde neka ostane i ovaj moj….
SAd sam potrosio pravo na jedan komentar godisnje uzalud…
Pozdrav jos jednom…

@leonidas

Tako nešto sam i ja sad surfajući zaključio.. Vama hvala na grafu i objašnjenju.. [thumbsup]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

New Report

Close