Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

flyer…..da ispravim veliki val 2 bio je pad prošle godine sa 1220 na 1010 što je je bilo tačno 38% retracea ako gledaš od onih 667. Ako je to to onda zamisli kuda će petica (barem do cca. 1550 ako povućeš liniju kanala – do kraja godine).

ha

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Mozda slicno kao i na satnom….. vidjecemo ako testiraju drugi put 1300…..
Maybe,maybe…
Asa-Maybe
Vaš link

evo mojih pogleda od prije za SP sa jednog drugog foruma…
LP

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Cros-r-a

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Cros-r-a
Produžetak zelene linije siječe 20000 k [thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema

evo i mojih starih viđenja cros-r-a

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Buffett: Puška za slonove je puna, a mene svrbi prst na okidaču…
38 milijardi dolara spremne gotovine…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo


Cros-r-a
Produžetak zelene linije siječe 20000 k [thumbsup]

a ako povučete još malo, siječe i 200000 k !!!


dlkv

Pa što ako je preprodan???? Zar po tebi vrijedi 1 milijardu kuna, previše zaposlenih, nema dobiti,…da ne kažem silni krediti… ma dajte kolega, jel vi znate uopće valove???

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....



tisak…

Malo drugačije viđenje. Potpora od početka 12. mj. je izdržala, odbijanje od Bollingera, SS se prekrižio, Fibbo razina i potpora na 190kn malo procurili (dokupljeno po 18x).
[/quote]

vidija si ono što ti se tilo…

a nu ove petrokemije. pada li ga, pada

prvo je padala iako su analizatori oscilatora tvrdili da neće padat, jerbo oscilatori pokazuju nastavak rasta i nema medviđih divergencija
onda je padala iako su analizatori oscilatora govorili da će rast, jerbo su se oscilatori prikrižili i ima volovske divergencije

bravo nosorog. jel ti se javljaju oni analizatori? što vele?

New Report

Close