Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



dlkv

DLKV prekupljen na tjednom grafu, usto divergencija i padajući trend!
oprez!!!
[/quote]
kolega
Pišem o odbijancu do 280 a ne o novom vrhu

usto, mozete mi pokazati divergenciju, ne vidim bas najbolje…

a evo jos jedan graf o dlkv

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega ksst sam kupio iz zezancije po3200- 3500 a onda veliki dio paketa na 4 k upravo ja pokupio…

prodavao oko 4600-4900…tu sam zaradio vjerojatno koliko Ivano 7 nije u životu vidio novaca, al to je sve ne bitno….

Ma ne vjerujem da si opet pogodio, ma bravo.

Deluhe je vizionar, ako on tvrdi da je preprodano, onda jest!


A jeste li napisali kako ste kupovali atpl na 2000-1000……..
stotine komada……..

Ulpl………i tome slično……….

cmokač
[kiss] [lol]

ja?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!



A jeste li napisali kako ste kupovali atpl na 2000-1000……..
stotine komada……..

Ulpl………i tome slično……….

cmokač
[kiss] [lol]

ja?
[/quote]

Ne vi nego ovi mišićavi koji je uvjek u plusu… [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Mišićavi bi bio u bankrotu, da mu deda nije bail-out napravio … toliko o znanju [lol]

flyer – ono što ti kažeš završen val 5 – ja tretiram tek kao malu peticu od velikog vala 3, koji je započeo prošle godine (val 2 bio je pad sa 1129 na 1040). Target tog vala 3 za mene je preko 1400 na indexu sp 500, a petica bi morala preko 1500 krajem ove godine početkom sljedeće. Ne kažem, da sam u pravu ali taj count osobno sljedim.

Inače bullrun – mišićavi je posljednih godina morao biti uspješan. Kada smo u velikoj vecini u 2009 pucali prema dole on je kreunuo kontra i priznajem bio je u pravu.


flyer – ono što ti kažeš završen val 5 – ja tretiram tek kao malu peticu od velikog vala 3, koji je započeo prošle godine (val 2 bio je pad sa 1129 na 1040). Target tog vala 3 za mene je preko 1400 na indexu sp 500, a petica bi morala preko 1500 krajem ove godine početkom sljedeće. Ne kažem, da sam u pravu ali taj count osobno sljedim.

Inače bullrun – mišićavi je posljednih godina morao biti uspješan. Kada smo u velikoj vecini u 2009 pucali prema dole on je kreunuo kontra i priznajem bio je u pravu.


Činjenica…mišićavi…ili njegov brat [wink] je u trećem mjesecu 2009 godine rekao da ulaže sve…all in…i što reći osim kapa dolje [sealed]

Mean people suck and nice people swallow!



flyer – ono što ti kažeš završen val 5 – ja tretiram tek kao malu peticu od velikog vala 3, koji je započeo prošle godine (val 2 bio je pad sa 1129 na 1040). Target tog vala 3 za mene je preko 1400 na indexu sp 500, a petica bi morala preko 1500 krajem ove godine početkom sljedeće. Ne kažem, da sam u pravu ali taj count osobno sljedim.

….

Sve pet onda…Može i taj count proć….
U toj priči mi se naime ne sviđa da će onda 1-a biti zanemariva u odnosu na 3-u..

Po meni bez ikakvog grafa za grobija….znali smo prije ca 2 god da slijedi sideways kretanje…i to neko vrijeme, a do neke potvrde oporavka gospodarstva..hebi ga treba fundamentalna podloga. Naravno bilo je prilika na pjedinim dionicama, ali generalno gledajući….ovaj period stagnacije je bio očekivan. A sada, hm teško je reći ali ja se "kladim" na gore…kao ukupno tržište….Ovo sve je IMHO [smiley]

Mean people suck and nice people swallow!




dlkv

DLKV prekupljen na tjednom grafu, usto divergencija i padajući trend!
oprez!!!
[/quote]
kolega
Pišem o odbijancu do 280 a ne o novom vrhu

usto, mozete mi pokazati divergenciju, ne vidim bas najbolje…

a evo jos jedan graf o dlkv
[/quote]

meni to liči na pojavu zastavice nakon padajućeg trenda… vidljivo je da je nakon proboja supporta cijena i dalje padala, po mojem mišljenju veliko je pitanje dali ce razina potpore na cca. 254 kn uspjet obranit dionicu inace bi to moglo ispod 245 pa te onda nagli zaokret prema gore… ne tvrdim da sam u pravu samo upozoravam





dlkv

DLKV prekupljen na tjednom grafu, usto divergencija i padajući trend!
oprez!!!
[/quote]
kolega
Pišem o odbijancu do 280 a ne o novom vrhu

usto, mozete mi pokazati divergenciju, ne vidim bas najbolje…

a evo jos jedan graf o dlkv
[/quote]

meni to liči na pojavu zastavice nakon padajućeg trenda… vidljivo je da je nakon proboja supporta cijena i dalje padala, po mojem mišljenju veliko je pitanje dali ce razina potpore na cca. 254 kn uspjet obranit dionicu inace bi to moglo ispod 245 pa te onda nagli zaokret prema gore… ne tvrdim da sam u pravu samo upozoravam
[/quote]

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

New Report

Close