Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Krpa što kažu jučerašnji grafikoni, ovako napamet čini mi se puno hamera i dugih svijeća …

Kažu da nema potvrde prokreta [smiley]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Na HT-u doji star +

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


fazan: ” Krpa što kažu jučerašnji grafikoni, ovako napamet čini mi se puno hamera i dugih svijeća … ” Kažu da nema potvrde prokreta [smiley]

Molila bih sada pomoć; da li je sada trend rastući ili padajući. Stvarno ste me prije nekoliko dana zbunili. Da li je rastući nakon 10-tak dana trgovanja ili tek kada budemo imali potvrdu da smo u rastućem trendu? Kod HT mi je naravno jasno. Hvala.


vlad1111: ” ako elementarna TA ne griješi, ovo slijedi djia-i. malo prije ili malo kasnije… ”

Onako od oka, zar ne bi trebao još jednom snažno dole, ili možda nekoliko puta dole i jednom snažno. Redoslijed nije bitan. Usput možete li se napraviti TA za ULPL. Što bi neki rekli: može i na PM.

onako od oka, nije ovo pizzerija (kako rece netko) da se narucuju korekcije kako nekom odgovoara da se utrpa, ugledaj se na kolegu Vlada i on je ostao 2/3 u cashu, pa stoicki trpi i objektivno izlaze stanje.

americani su pred probijanjem 2 jaka trenda, tehnicki, to bi znacio izlaz iz krize.
nadam se da ce to ovog puta i nama pomoci

[kiss]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


mise99: ” vlad1111: ” ako elementarna TA ne griješi, ovo slijedi djia-i. malo prije ili malo kasnije… ” Onako od oka, zar ne bi trebao još jednom snažno dole, ili možda nekoliko puta dole i jednom snažno. Redoslijed nije bitan. Usput možete li se napraviti TA za ULPL. Što bi neki rekli: može i na PM. ” onako od oka, nije ovo pizzerija (kako rece netko) da se narucuju korekcije kako nekom odgovoara da se utrpa, ugledaj se na kolegu Vlada i on je ostao 2/3 u cashu, pa stoicki trpi i objektivno izlaze stanje. americani su pred probijanjem 2 jaka trenda, tehnicki, to bi znacio izlaz iz krize. nadam se da ce to ovog puta i nama pomoci [kiss]

Pa ne bi mi bili u kešu djelomično da to ne očekujemo.
Da li ovih dana ili uskoro, e to ne znam. Samo je u tome problem.


krpa: ” fazan: ” Krpa što kažu jučerašnji grafikoni, ovako napamet čini mi se puno hamera i dugih svijeća … ” Kažu da nema potvrde prokreta [smiley] ” Molila bih sada pomoć; da li je sada trend rastući ili padajući. Stvarno ste me prije nekoliko dana zbunili. Da li je rastući nakon 10-tak dana trgovanja ili tek kada budemo imali potvrdu da smo u rastućem trendu? Kod HT mi je naravno jasno. Hvala.

Alooo, kolegice ,MISE99
PA OVO JE POST od nočas u 01.19
i sada ponovo popodne pišete na PRVI MAJ,
so,what are vi radite,but zaista,
lijepo vrijeme a vi ovisnik,ima puno ljepih stvari u životu,puno ljepših od burze, a ako želite malo zaraditi,i usput uživati bez stresa, uzmite HT i mirno i strpljivo…garant 30% godišnje bez po muke,živjeli

[thumbsup]

evo, ameri već danas probili psiho granice.
djia iznad 13000,
s&p iznad 1400!
sada još malo stabilizacije na ovim razinama…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

na prethodnoj stranici je graf djia-e postan jučer.
kanal je probijen već danas.
ako se ameri stabiliziraju ili, još bolje, krenu još više s velikim volumenom, mijenja se ozračje u cijelom svijetu investiranja.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ima li tko kakvu analizu nasdaq, dji, s&p,

lijen sam tražiti, ali me zanimaju granice o kojima vlad zbori …

thnx

I love the Smell of Profits in the Morning


ima li tko kakvu analizu nasdaq, dji, s&p,

lijen sam tražiti, ali me zanimaju granice o kojima vlad zbori …

thnx

http://www.youtube.com/user/thermal1


na prethodnoj stranici je graf djia-e postan jučer. kanal je probijen već danas. ako se ameri stabiliziraju ili, još bolje, krenu još više s velikim volumenom, mijenja se ozračje u cijelom svijetu investiranja.

a kako ce to pomoci onima u cashu?[cry]
cijenjenoj kolegici michel99?[kiss]

ili cuvenom Von Braunu?[huh]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

pa u ponedjeljak … brzo brzo brzo po asku …

samo, pitanje je hoće li se broker javiti ….[tongue]

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close