Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

trendovi na S&p-u i DAX-u – jer "najjednostavnije stvari su najbitnije", ili "često su jednostavni grafovi najbolji", itd.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

e ti vražji lin/log grafovi [thumbsup]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

MMM

kako znamo svi dobro da ti laganje i izvrtanje stvarnosti nije strano, stavljam ponovno trend liniju spx-500 sa teletradera da ljudi uvide da si i ovaj put nesto lažirao..
vjerojatno si stavio log graf
Kako onaj tvoj mmm index, jer jos naknadno prepravljas podatke…
Nije ni cudo da ti se cijeli EWT forum smije i sprda s tobom

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


MMM

kako znamo svi dobro da ti laganje i izvrtanje stvarnosti nije strano, stavljam ponovno trend liniju spx-500 sa teletradera da ljudi uvide da si i ovaj put nesto lažirao..
vjerojatno si stavio log graf
Kako onaj tvoj mmm index, jer jos naknadno prepravljas podatke…
Nije ni cudo da ti se cijeli EWT forum smije i sprda s tobom


SPX-500 je stavio log skalu ali DAX je probio na linernoj.

S&P 500 indeks porastao je od početka rujna prošle godine gotovo 25 posto, pa već dulje vrijeme mnogi analitičari očekuju korekciju cijena dionica na niže. Ohrabruje, kažu, što je jučer S&P indeks u jednom trenutku zaronio na samo 1.299 bodova, ali se brzo uspio vratiti iznad psihološki važne razine od 1.300 bodova.

Na dobitonosnu prodaju i povlačenje ulagača s tržišta ukazuje, pak, velik obujam trgovanja. Na Wall Streetu, American Stock Exchangeu i Nasdaqu vlasnika su jučer zamijenile 10,3 milijarde dionica, dok je lani dnevni prosjek iznosio 8,47 milijardi. Pritom je na NYSE 1.959 dionica izgubilo, dok ih je oko 1.060 dobilo na vrijednosti.

Dow Jones indeks pao je jučer 107 bodova, ili 0,88 posto, na 12.105 bodova, dok je S&P 500 potonuo 0,61 posto, na 1.307 bodova, a Nasdaq indeks 1,21 posto, na 2.722 boda.

poštovani tehničari, molim Vas da stavite graf naše burze, pa da i njega analizirate…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo



MMM

kako znamo svi dobro da ti laganje i izvrtanje stvarnosti nije strano, stavljam ponovno trend liniju spx-500 sa teletradera da ljudi uvide da si i ovaj put nesto lažirao..
vjerojatno si stavio log graf
Kako onaj tvoj mmm index, jer jos naknadno prepravljas podatke…
Nije ni cudo da ti se cijeli EWT forum smije i sprda s tobom


SPX-500 je stavio log skalu ali DAX je probio na linernoj.
[/quote]
napisao sam da je to stavio…
težak druker
uvijek vuce kako mu paše, a ne libi se ni lagati

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Al euro cepa gore

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

DLKV :
– target dvostrukog vrha dosegnut, RSI = 15, vrijeme za odbijanje ?

Krepat ma ne molat


Al euro cepa gore

Al SPX cepa dole

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

kakvi lin ili log graf?
ma čovik van je stavija graf s današnjon svićon [lol]


DLKV :
– target dvostrukog vrha dosegnut, RSI = 15, vrijeme za odbijanje ?

mozda jos kojih 5-8 kn dole…
cca 253 , onda cemo vidjet dali ce nakon toga cca 230…ili odbijanac za zaradu pa 230…
vrag ce znat

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Al euro cepa gore

Al SPX cepa dole
[/quote]
Kako te nije sram javljat se

Jel jos uvijek prepravljas svoj mmm index?
Na EWT-u ti se svi redom smiju, u svakom postu imas samo trice i kucine…

Bas se sjetih prije par dana kada si na 800 bodova spx 500 najavljivao korekciju na 400 bodova…

UŽAS

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close