Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dodao bih još jednu za ATGR…

I ?
Jel sutra Gruvamo u nebo, ili ??

Bičine di ste?
[lol]



Sirova nafta – Crude Oil.

Sada je oko 87 USD. MInimalan rast prema 97 USD. Maximalan rast preko 110 USD do kraja travnja. Sada, ako netko zna zaraditi na tome…. [proud]

sirova nafta – crude oil
minimalan pad prema 79 usd (ako probije potporu), maximalan-tko to zna

eto, pa ako netko zna zaraditi na tome…
[/quote]

Sirova nafta. Danas postignut donji target. Sad je već preko 98 USD.

Graf je na 3451 stranici a falinga nosoroga na 3453.
[bye]

PD
George Soros
američki investitor, vizionar i lider

Bio sam ljudsko biće prije nego što sam postao biznismen.

ps Unazad nekoliko mjeseci (ras) prodao je značajne udjele u kompanijama koje je kupovao za vrijeme krize….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE




Sirova nafta – Crude Oil.

Sada je oko 87 USD. MInimalan rast prema 97 USD. Maximalan rast preko 110 USD do kraja travnja. Sada, ako netko zna zaraditi na tome…. [proud]

sirova nafta – crude oil
minimalan pad prema 79 usd (ako probije potporu), maximalan-tko to zna

eto, pa ako netko zna zaraditi na tome…
[/quote]

Sirova nafta. Danas postignut donji target. Sad je već preko 98 USD.

Graf je na 3451 stranici a falinga nosoroga na 3453.
[bye]
[/quote]

Knecht,zaista mi nije jasno što radiš na ovoj temi?
Moja analiza,moja falinga. slobodno pobroji sve moje pogrešne analize i ovdje ih iznesi.

tvoje pogrešne i točne analize nemoguće je pobrojati, naprosto zato jer ih nema -sve su prepisane.
toliko o mojim i "tvojim" analizama

Frankly my dear, I don't give a damn!

Trend linije na dax-u i spx-u

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Trend linije na dax-u i spx-u


cesto su jednostavni grafovi najbolji…
bravo kolega….

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Trend linije na dax-u i spx-u


cesto su jednostavni grafovi najbolji…
bravo kolega….
[/quote]
Najjednostavne stvari su i najbitnije.. Sve ostalo je tu da malo pripomogne..
Delux [thumbsup]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Trend linije na dax-u i spx-u

osvrnuo bi se više na SPX. Neki dan dan sam stavio graf Dow-a gdje je bilo vidljivo da je udario u zadnji fibo otpor (na mreži razvučenoj od cijelog pada).

Kod SPX-a situacija nije bila takva, ali zato ga uspoređujemo i s drugim indexima kako bi se stvar bolje sagledala (u ovom slučaju s Dow-om).

Trenutna situacija na SPX-u daje naslutiti da će se trend linija prekinuti i da smo trenutno završili jedan veliki impuls (1-5 valova), prema gore….

Svih 5 valova svojom veličinom i usporedbom međusobno se poklapaju s fibo omjerima ta time daju težinu ovoj pretpostavci. Naime u slici ispod dan je count te situacije, a lako je vidljivo da je

val 1 = 0,5 vala 3
val 5 = 0,764 vala 1 + 3
val 4 = 0,236 vala 1+ 3,

ta da je val 1 leading diagonal val….

Dakle, nakon ovog impulsa, trebala bi uslijediti korekcija od minimalno 20% istoga, kako bi zadovoljili EWT pravila. (Naime ovaj impuls predstavlja veliki val 1 nakon kojeg slijedi veliki val 2)…
Drugim rječima SPX bi trebao pasti ispod 1265 bodova…..

Naravno da se stvari mogu i drugačije razvit, no ove činjenice (omjeri) daju nam ipak neku sigurnost pri težini ovog zaključka…

P.S.
Fibo mreža nije razvlačena jer u jTraderu nema brojkica sa strane, pa bi takva sličica mogla napravit pomutnju da li je sve ovo dobro ili nije…

Flyer

moguce da je to to!

ali isto tako jako puno ljudi daje veliku vaznost toj opciji a povijest nas je naucila da obicno onda ne bude tako..

A mozda je i C gotov [sealed]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Flyer

moguce da je to to!

ali isto tako jako puno ljudi daje veliku vaznost toj opciji a povijest nas je naucila da obicno onda ne bude tako..

A mozda je i C gotov [sealed]

E, ako je C gotov onda tek slijedi tobogan….Onda je još bolje što sam u cashu….



Flyer

moguce da je to to!

ali isto tako jako puno ljudi daje veliku vaznost toj opciji a povijest nas je naucila da obicno onda ne bude tako..

A mozda je i C gotov [sealed]

E, ako je C gotov onda tek slijedi tobogan….Onda je još bolje što sam u cashu….
[/quote]
Ako je gotov C bojim se da ti ni cash nece pomoci…samo kalaš, dovoljno metaka, brašna, ulja, vode hehehe
A mozda je baba Vanga u pravu

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close