Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

molim Flajera, Gracijanija i Kačonea da daju mjesto ulaska za atgr, ko pogodi, u pravu je i onda se bacam na njegovo učenje fibonačija!
tako je najpravednije.
praxa, a ne teorija drugovi! [thumbsup]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Zar nije svejedno s koje strane vuka? Dobivene linije su iste a označavaju otporu i potporu.
100-38,2= 61,8 100-61,8=38,2 . Dakle vukao ti nešto od vrha ili dna dobit ćeš na dionici istu razinu za otpor ili suport. Nazivao ti to suport na 61,8% rasta od neke cijene ili otpor na 38,2 pada od nekog vrha priča je ista a poanta je dobit cijenu na koj je moguć odbijanac.

vidi li tko iz šalice dno za dlkv?….

Evo citam ove rasprave o fibu i htio bih samo reci da mi nije jasno kako neko moze biti zbunjen i kod
najosnovnijih stvari kao sto je ova!!!
Tko god je pocetnik u tehnickoj, a ne razumije sta neke kolege ovdje zbunjuje, oko cega se tu raspravlja i sta je na kraju ona jednostvna istina moj mu je prijateljski savjet da odustane od tehniciranja!
Naravno oni koji misle da znaju nesto vise,a zbunjeni su, tih mi je iskreno zao….

Nemam vise vremena budem veceras napisao, zasto sam shortao Europu u petak nakon dugo vremena, zasto cu danas navjerojatnije zatvoriti tu poziciju i nesto malo o nafti da me moderator ne skloni moram nesto i o tehnickoj napisati!!!!

@ LoodyAllen

ATGR :
– pričekati proboj i retestiranje RSI-a te završnu cijenu iznad cjenovnog otpora (806)
– ponovno zatvaranje ispod probijenih otpora i novonastale linije trenda => opasnost, izlaz

Krepat ma ne molat


molim Flajera, Gracijanija i Kačonea da daju mjesto ulaska za atgr, ko pogodi, u pravu je i onda se bacam na njegovo učenje fibonačija!
tako je najpravednije.
praxa, a ne teorija drugovi! [thumbsup]

Kolega allen, zar ste zaboravili moju analizu od 10.11.2010.?


Na kraju,moje viđenje za atgr- uskoro će se moći kupovati po 700-tinjak kuna ili čak jeftinije,ali to ćemo analizirati kad dođe vrijeme. Možda prije toga ulovi kakvih 840-850.

Znam khmm da je i ovaj target kontra tvojih 1100, ali razlog sam ti već naveo

koliko mi je poznato 830 je ulovio. čujemo se na 700
evo i grafa od onda

Frankly my dear, I don't give a damn!


@ LoodyAllen

ATGR :
– pričekati proboj i retestiranje RSI-a te završnu cijenu iznad cjenovnog otpora (806)
– ponovno zatvaranje ispod probijenih otpora i novonastale linije trenda => opasnost, izlaz

Po mom računu ovo ide na 760 jako brzo ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@nosorog

nisam kolega, naravno, htio sam vidjet kako druge kolege razmišljau, vaše mišljenje mi je primarno.
čujemo se na PM [thumbsup]


@mrRi

hvala kolega, pomogli ste mi oko jedne nedoumice kratkoročno!


@loris

pa zašto tako brzo?
negativni ste jako?
da nije u stečaju?

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

@ hugh nisam baš zadovoljan razvojem situacije.
Dlkv se vratio ispod dugoročne padajuće linije tenda, baš prigodno za temu nalazi se na suportu 38.2 od rasta sa 217 ( ili na otporu od 68.1 od vrha 335)
Ja se u ovom času ne bi uključivao u igru.
Padom ispod 250 tražio bi neke nove targete.

Ja bih dodao još jednu slikicu, pa sumnjam da ćemo dočekati 700.
Sutra je FI, pa ćemo biti malo pametniji.


vidi li tko iz šalice dno za dlkv?….

dlkv je spreman za odbijanac, mozda jos koja kuna dolje, al onda ap ap

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

@ DELUKS ne zabrinjava te što se DLKV vratio ispod padajuće linije?

New Report

Close