Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Graziani

Kad sam napisao da se radi o dvije različite slike, one i jesu takve…Izrezao sam ih i postao u privitku.
U slici 4 dan je retrace na fibo 50, pa je stvar simetrična…

Zamisli u donjoj slici (slika 4) da je do retrace-a došlo ranije…Po brojkama sa strane to bi bilo na fibo 61,8 (zaokružio sam)….
No u prvoj slici (slika 3) taj je retrace opisan u primejru 1 i tu piše 38%….

Potpuno je jasno da se radi o retrace-u od 38% u gore navedenom primjeru, ali autor nije stavio bit na to jer nije ni mislio da je to bit cijele ove priče…..

Ako netko prati,molim BLJE!
Hvala!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

nema šanse

krivo je okrenuto. ne znam kuda sam gledao.


krivo je okrenuto. ne znam kuda sam gledao.

Svaka čast na priznanju. I bez obzira na to bar su ljudi na forumu mogli uvidjeti što je normalna, akademska, argumentirana diskusija…

Pozdrav

kolege kaj bumo s dolarom … bu konačno krenuo u neki napad ili bu ga euro pobjedio, naime vrlo blizu 1. linije obrane smo (a i fibo – fala bogu 50% – je tu od vrha 1,6036 i dna 1,186) koju bi teoretski mogao i probiti ali sve preko 1,4 bi moglo biti jaaako opasno
imam dolara nešto pa nisam skroz objektivan a sliku nemrem aploudati jer javlja grešku na serveru

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


….

pojma ti nemas o TA.
bolje prestani….

Maminepare i nasdaq tebi jedno ti tvrdoglavo tupis svoje i nevidis razliku…

BTW, ne znam da li si ti otkrio do sada, ali kolege maminepare i nasdaq su dali dijametralno suprotne definicije…
Maminepare (http://ta.mql4.com/linestudies/fibonacci_retracement), a nasdaq se pozvala na izvor s wikipediee (http://en.wikipedia.org/wiki/Fibonacci_retracement )

Glavno da si ti shvatio da oni tvrde jedno, a ja nešto drugo…

@ Graziani

"…To je vrlo blisko situaciji kada premijerka dok pere suđe smišlja državni proračun.
Radni nešto što ne zna i ne razumije a pokušava stvoriti dojam razumijevanja i dokazati svoju bitnost…"

Bolno točno. A puk dosljedan u dokazivanju kako se suđe ne pere ovako nego onako i čiji je tata jači…
Četiri stranice o formi ali niti jedan komentar na sadržaj – graf LKPC od kojeg je sve počelo [undecid]

p.s.Flyer [thumbsup]

Krepat ma ne molat



….

pojma ti nemas o TA.
bolje prestani….

Maminepare i nasdaq tebi jedno ti tvrdoglavo tupis svoje i nevidis razliku…

BTW, ne znam da li si ti otkrio do sada, ali kolege maminepare i nasdaq su dali dijametralno suprotne definicije…
Maminepare (http://ta.mql4.com/linestudies/fibonacci_retracement), a nasdaq se pozvala na izvor s wikipediee (http://en.wikipedia.org/wiki/Fibonacci_retracement )

Glavno da si ti shvatio da oni tvrde jedno, a ja nešto drugo…
[/quote]
djoko
idalje nemas pojma i laprdas
nauci prvo nesto o TA onda probaj to nadograditi sa necim vise od klasicnog fiba….
i vidjet ces kakve bedastoce pricas…
necu te ja ucit….ja sam svoje ucenje platio…
investiraj u sebe…

i idalje stojim ka tvrdnji da sam ti dao sve informacije da vidis kakvu glupost pises…
zadje sto si posato sa 2 slike…
imas li pojma uopce zasto je vucen fibo kako je vucen i sto predstavljaju one 3 formacije???

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

…izgleda da te ovo ide kao i pravopis (jesi platio i za to ?)…
I što bi ja sad tebi trebao odgovoriti ? Argumenti ti ne pašu jer ako kažu drukčije no što si ti uvjeren onda je internet kriv…

Nego kakve su ti ovo rečenice: "zadje sto si posato sa 2 slike…" Ne shvaćam bit ???


…izgleda da te ovo ide kao i pravopis (jesi platio i za to ?)…
I što bi ja sad tebi trebao odgovoriti ? Argumenti ti ne pašu jer ako kažu drukčije no što si ti uvjeren onda je internet kriv…

Nego kakve su ti ovo rečenice: "zadje sto si posato sa 2 slike…" Ne shvaćam bit ???


sta cu ti ja….logicki sklop ti neradi….
ak nemozes skuziti da fali "n" mjesto ti je u predskolskom odgoju…
nema tu argumenata…slika govori sve…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



…izgleda da te ovo ide kao i pravopis (jesi platio i za to ?)…
I što bi ja sad tebi trebao odgovoriti ? Argumenti ti ne pašu jer ako kažu drukčije no što si ti uvjeren onda je internet kriv…

Nego kakve su ti ovo rečenice: "zadje sto si posato sa 2 slike…" Ne shvaćam bit ???


sta cu ti ja….logicki sklop ti neradi….
ak nemozes skuziti da fali "n" mjesto ti je u predskolskom odgoju…
nema tu argumenata…slika govori sve…
[/quote]

a ovaj nastavak: "posato sa 2 slike"

New Report

Close