Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


krpa: ” Nakon kratkoročnog uzlaznog trenda, na nekoliko dionica imamo čiste obrasce prokreta trenda… ”

samo je pitanje koliko ce trajati, ajde da vidim hoce li me na jednoj zakaciti na bidu….

Onda, je li bio dobar ulov?
Moralo te zakačiti jutros…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Krpa što kažu jučerašnji grafikoni, ovako napamet čini mi se puno hamera i dugih svijeća …

I love the Smell of Profits in the Morning


Krpa što kažu jučerašnji grafikoni, ovako napamet čini mi se puno hamera i dugih svijeća …

Nemam volje sad gledati.
Ali, otprilike tako….

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

pardon, dugih sijena …

I love the Smell of Profits in the Morning

Ameri nikako da se izvuku….

[lol]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Ameri nikako da se izvuku….

[lol]

Sutra je novi dan. Daj im šansu [smiley]. Današnji pad djijice od 0.09% stvarno je sve samo ne alarmantan…

You either do it right or you get eliminated!

Americki market ocito nema dovoljno snage za promjenu negativnog trenda.
Ja se postavljam u stanje Nirvane minimalno narednih mjesec dana, a svima onima koji misle da Croby moze voziti suprotno od S&P zelim puno srece…
Vaš link

ako elementarna TA ne griješi, ovo slijedi djia-i.
malo prije ili malo kasnije…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Kažem ja davno da će se Ameri izvući bez nekih problema, a bol u ušima prepustiti drugima….

opala!

evo, ovaj graf bi vam se mogao svidjeti…
nastavak jutrošnjeg.
spomenuti mogući rast može biti stupnjevit, s različitim brojem podvalova.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


ako elementarna TA ne griješi, ovo slijedi djia-i. malo prije ili malo kasnije…

Onako od oka, zar ne bi trebao još jednom snažno dole, ili možda nekoliko puta dole i jednom snažno. Redoslijed nije bitan.
Usput možete li se napraviti TA za ULPL. Što bi neki rekli: može i na PM.


krpa: ” Ameri nikako da se izvuku…. [lol] ”

Sutra je novi dan. Daj im šansu [smiley]. Današnji pad djijice od 0.09% stvarno je sve samo ne alarmantan…

???
Pa zar treba sve bukvalno?

Vidljivo je da su probili i liniju otpora i liniju negativnog trenda…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

New Report

Close