Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


molio bi ekipu za vidjenje ptkm hvala

evo kolega. zamolio bi ulixa, gapka, dvorječnog i ostale da prokomentiraju
može i ekipa za divergencije dati poneki komentar

Frankly my dear, I don't give a damn!

oprez dok se ne pokaže suprotno

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.

Jel vidio neko ovu preciznost na Dow-u ???



molio bi ekipu za vidjenje ptkm hvala

evo kolega. zamolio bi ulixa, gapka, dvorječnog i ostale da prokomentiraju
može i ekipa za divergencije dati poneki komentar
[/quote]

odlično!svaka čast!

možete li dati vaš pogled na BDI i JDPL?
hvala

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

zahvalio bi kolegi nosorogu na analizi ptkm

LKPC :
-simetrični trokut
-otpor zona 1516-1550, 1750
-Up target zona : 1790-1830

Krepat ma ne molat


LKPC :
-simetrični trokut
-otpor zona 1516-1550, 1750
-Up target zona : 1790-1830

Kolega MrRi, kako Vam je već poznato od ranije, izuzetno cijenim Vaše grafove, a naročito sam oduševljen nekim osnovnim elementima TA, kojima se još niste naučili služiti, usprskos silnim knjigama koje ste pročitali.

I ovaj puta moram primjetiti, da su Vam fibo omjeri na gornjem grafu za LKPC, potpuno beskorisni, jer ste nažalost i ovaj puta mrežu rastegnuli naopako.

Ako Vam je nerazumljivo i neshvatljivo kako se razvlači fibo mreža, slobodno mi se obratite. Objašnje je vrlo kratko, svega jedna rečenica. Ne trebate zbog toga listati gomile knjiga.

ki bi da bi

Molio bih ako tko ima graf za BLJE?
Hvala!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Johny007 @
Kolega,budite prakticni i pokazite svoje viđenje.

@ Johny007
Kolega Johny007, uvijek mi je zadovoljstvo pročitati Vaše pronicljive i nadahnute komentare.
Vukli mi fibo razine od vrha prema dnu ili od dna prema vrhu vrijednosti su iste, a ostalo je stvar forme i navike. Druga je stvar ako npr. kao Vi na histogramu MACD-a spajamo dna i vrhove: e tu smo falili sadržaj a to je nešto drugo… [undecid]. Znanje je i kad znamo koliko neznamo…
lp [thumbsup]

Krepat ma ne molat


sve je nosorog nacrta još prid misec-dva
izgleda da je danas stigla i potvrda
nosorg [thumbsup]

komen nije bilo jasno ni prid misec dva, ni prid par dana, neće mu nikad niti bit jasno

kolega khmm ili netko drugi može TA za ht????
hvala unaprijed…

New Report

Close