Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo i projekcije kretanja cijene HDEL-a po mom sudu.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Evo i dugo očekivani GRAF TEP-a da se vidi gdje se ide, al malo jasnije!

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....


Mnogi pitaju u što ući, a ja velim najveći rast će imati TEP i ZVCV u ovoj godini, naravno ako izuzmemo KSST.
TEP do 600kn, ZVCV do 1200kn.

Ne znam što bi to moglo lansirati ZVCV u te visine (mislim da će tu TA slabo pomoći)
P/E = cca 59
BVpS = 262 kn
rast prihoda svega 10%

adpl – k’o jaje jajetu + skrivena bikovska divergencija

Dugogodišnji graf CROBEX-a i prognoza budućeg kretanja indexa, a time završavam pisanje za ovaj tjedan na ovom našem najboljem portalu za dionice.
Lijep pozdrav svim današnjim kupcima i vidimo se na većim razinama idući tjedan!

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....


Evo i dugo očekivani GRAF TEP-a da se vidi gdje se ide, al malo jasnije!

Najžalosnije je da ce ipak biti neukih naivaca koji će povjerovati ovim tvojim crtkarijama!
Jer ruku na srce, ovo nema nikakvih dodirnih točaka s TA što ti već danima crtaš, ali vjerujem da ima veze s tvojim željama.
Od srca ti želim da ti se želje ispune,
ali budi siguran da neće na ovaj način neće jer su ovo gluposti!

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!



Mnogi pitaju u što ući, a ja velim najveći rast će imati TEP i ZVCV u ovoj godini, naravno ako izuzmemo KSST.
TEP do 600kn, ZVCV do 1200kn.

Ne znam što bi to moglo lansirati ZVCV u te visine (mislim da će tu TA slabo pomoći)
P/E = cca 59
BVpS = 262 kn
rast prihoda svega 10%
[/quote]

A sliči i na descending triangle




Mnogi pitaju u što ući, a ja velim najveći rast će imati TEP i ZVCV u ovoj godini, naravno ako izuzmemo KSST.
TEP do 600kn, ZVCV do 1200kn.

Ne znam što bi to moglo lansirati ZVCV u te visine (mislim da će tu TA slabo pomoći)
P/E = cca 59
BVpS = 262 kn
rast prihoda svega 10%
[/quote]

A sliči i na descending triangle
[/quote]

Meni više sliči na patku.

Ja bi molio kolegu Khmm TA za THNK-R-A ako nije problem. Hvala!

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


DDJH-R-A

Nadopuna svim onim črčkama od prije.. Proboj?? Još malo volumena, molim..


taj volumen me baš i spriječio da upadnem,nekako mi je to bilo mlako,vidjet ćemo

Konzum – što je jače : divergencija ili vijest ?

za naše vjerne čitatelje odgovor sutra iza 10 [wink]

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students


Konzum – što je jače : divergencija ili vijest ?

za naše vjerne čitatelje odgovor sutra iza 10 [wink]

peace

Da li je koincidencija ili ne, "sutra iza 10" u biti – za oko sokolovo znači "povijesna 2010 (-) vertikala 10"

New Report

Close