Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo i jedan realan EWT pogled za CROS-r-a
Ovo je malo dugorocniji pogled na godinu-godinu i pol

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

čujte, ki bi da bi…
kad i ako naprave čistku kao PODR ili HPB onda može vrijediti i 20 000, ako budu bili sposobni.zasad vrijede 12 000.puno sam i rekao!10-12000max!

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


evo jos malo o crosu…
Sami odlucite isplati li se kupiti ili ne…
osobno kupujem vec nekoliko mjeseci…

Sada ste me zagolicali s tom najskupljom dionicom na Crobexu, ali mislim se kada ste vi već mjesecima ulazili da li bi mi godine trebale za izlaz ???

Ova dionica mi zvuči kao "I to nije sve " uz dionicu dobijete i jaje koje možete ispeći ili gledati !

P.S da ne zaboravim, neka vam ivana7 da 100% kao vlastita ocjena !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@APOKSlOMEN

Pa ako vrijede 12 000 imate lijepu količinu na 6500.
Šteta je propustiti takvu zaradu.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


čujte, ki bi da bi…
kad i ako naprave čistku kao PODR ili HPB onda može vrijediti i 20 000, ako budu bili sposobni.zasad vrijede 12 000.puno sam i rekao!10-12000max!


Pa zato mi je puno zaniljiviji ovaj graf,,,

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



@APOKSlOMEN

Pa ako vrijede 12 000 imate lijepu količinu na 6500.
Šteta je propustiti takvu zaradu.

kolega, jeste vi na asku na 6800?
jel meni na čelu piše da sam magarac?

to što nešto fundamnetalno vrijedi neku cijenu, ne znači da će ju i uhvatit.
ali i HTa je bilo po 200 na asku tone, što je bilo ispod svakog rezona.
vrijede i moji SMNS 1500kn, ili PKMI 1200kn, pa nikom ništa.

obratno i belje je danas na 90kn, a vrijedi oko 9 [lol]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012




@APOKSlOMEN

Pa ako vrijede 12 000 imate lijepu količinu na 6500.
Šteta je propustiti takvu zaradu.

kolega, jeste vi na asku na 6800?
jel meni na čelu piše da sam magarac?

to što nešto fundamnetalno vrijedi neku cijenu, ne znači da će ju i uhvatit.
ali i HTa je bilo po 200 na asku tone, što je bilo ispod svakog rezona.
vrijede i moji SMNS 1500kn, ili PKMI 1200kn, pa nikom ništa.

obratno i belje je danas na 90kn, a vrijedi oko 9 [lol]
[/quote]
Kolega nisam na asku 6800.
Na čelu vam očito ne piše magarac.
Ako vas netko posluša na njegovom čelu će vrlo brzo pisati magarac.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

kolega, krivo smo se razumjeli, ja mislim da je PKMI i SMNS puno bolje prilike od Crosa.fundamentalno.
a šta će više narast, ja to ne znam.ja ne dajem savjete oko kupnje i prodaje.ja samo value investitor.
iako nekad i spekuliram, čak i na mrtvacima poput PTKM, trejdanje jača tijelo i duh.ali ne pišem zato da ta firma vrijedi.jer ne vrijedi.

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Malo događaja- onih preko bare.

Prema futuresima index sp 500 će sutra vrlo vjerovatno biti u minusu.

Neke dionice će ipak rasti. Jedna od njih je dionica Cca-Cola Co, koja djeli tromjesečnu dividendu od 47 centi po dionici.
Dividenda će se isplatiti do 1. travnja dioničarima,koji će je posjedovati na dan
15. ožujka. Ajd [proud]

Odlična analiza kolege Deluxa, u slučaju da CROS stvarno ode na 10.000kn evo i moje slične analize na ZVEČEVU! Dapače pattern je baš isti kao na CROS-R-A.
Dakle tko god želi biti milijuner sa svega 10.000kn uloga nek pogleda malo ovaj graf pa će mu biti jasnije! Hvala kolega Delux na ukazanom patternu 5 velikih valova gore!
[thumbsup]

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....


Odlična analiza kolege Deluxa, u slučaju da CROS stvarno ode na 10.000kn evo i moje slične analize na ZVEČEVU! Dapače pattern je baš isti kao na CROS-R-A.
Dakle tko god želi biti milijuner sa svega 10.000kn uloga nek pogleda malo ovaj graf pa će mu biti jasnije! Hvala kolega Delux na ukazanom patternu 5 velikih valova gore!
[thumbsup]

Bravo kolega. 2035. godine biti ćemo milijunaši.

Na zamolbu kolege POFUKA evo i graf TEP-a da se vidi gdje smo.
energetika je okosnica ove firme koja je na samo 0,16 book-a, dugovanje 21% među najmanjima na burzi. Vrijeme TEP-a uskoro dolazi. slična priča je i na Zvečevu pa te bisere ne prodajite jer oni nisu doživjeli boom kao KOEI, DLKV, INGRA, KNZM, VIRO,….

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

New Report

Close