Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako si je kolega Graziani dao truda i napisao post kakvi bi u biti postovi ovdje trebali izgledati, evo i moj doprinos temi s time da je ovo moje subjektivno viđenje situacije…

Danas sam prešao u cash, a evo i zašto…
Prije svega treba se držat pravila da su oscilatori samo sekundarni pokazatelj i tako na njih gledati. Kako je Crobex izašao iz kanala u kojem se kretao pogledao sam i njih da vidimo gdje se sada nalzimo…
Zanimljivo da se od svih oscilatora MACD prvi prekrižio i nagovjestio preokret trenda.
Nadalje gledajući lokalne vrhove na Crobexu i uspoređujući iste s onim na RSI oscilatoru, pojavila se divergencija koja također najavljuje preokret.
Jučer se trigeriro Parabolic SAR presjecanjem linije, a danas kao zadnji prekrižili su se i PDI (DI+) i MDI (DI-), te je i ADX pao ispod 40.
Dakle, gledajući čisto tehnički Crobex je prešao u trend pada. Kakv će biti i koliko će trajat vidjet ćemo.

je, fakat se vidi da mora korekcija
odlični grafovi
kod SAR-a je očito da treba CROBEX pasti jer krivulje se sjeku okomito
[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Šteta je jedino kaj SPX ide visoko, visoko

iznad tebe i mene [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


jedna brzinska ta

Upravo tako kolega Inverter, ja počeo meziti agresivnije danas.
Pitanje za kolegu Khmm-a:
Da li je ovo početak dugogodišnjeg bull-a po Vama za Hidroelektru sudeći po probijanju 3 linije ventilatora?

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....



Na Crobexu su se pojavile tri velike crvene svijeće…Što nam žele reći ???

žele nam reć da su se ( opet ) naši fond menađeri zajebunili oko procjene početka korekcije u americi…kad je naravno još nema nit će je skoro bit.
[/quote]

ja razumijem da ste vi bijesni na kolegu Flajera, jer je jučer guslio dijametralno suprotno, ono kako se natrpao atpl i belja i kako će još, ja razumijem da to u vama budi bijes, ali možda je ovaj put čovjek u pravu???možda je jučer samo puštao dimnu zavjesu??

ne znači da nije u pravu jer se vi još niste iskrcali iz Zvzd i Vira [pray]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


samo za ljubitelje divergencija, bollingera i svića [cool]

brrr, za smrznut se…
tolko od mene o divergencijama, svićama, oscilatorima

150??
manite zastavicama, maramicama…




Na Crobexu su se pojavile tri velike crvene svijeće…Što nam žele reći ???

žele nam reć da su se ( opet ) naši fond menađeri zajebunili oko procjene početka korekcije u americi…kad je naravno još nema nit će je skoro bit.
[/quote]

ja razumijem da ste vi bijesni na kolegu Flajera, jer je jučer guslio dijametralno suprotno, ono kako se natrpao atpl i belja i kako će još, ja razumijem da to u vama budi bijes, ali možda je ovaj put čovjek u pravu???možda je jučer samo puštao dimnu zavjesu??

ne znači da nije u pravu jer se vi još niste iskrcali iz Zvzd i Vira [pray]
[/quote]

Aj, ne pričaj gluposti….Jučer sam na topicu Belja napisao da ga imam i da ću ga rezat ako dođe loše izvješće.
S druge strane Atlantsku sam rezao i zbog ovog i zbog situacije oko BDI-a koji mi izgleda da nema snage….
Svi ovdje su trejderi i razmišljanja se mijenjaju iz sekunde u sekunde…Ovo je ono što trenutno vidim. To ne znači da sutra ili prekosutra neću možda promjenit stav..



jedna brzinska ta

Upravo tako kolega Inverter, ja počeo meziti agresivnije danas.
Pitanje za kolegu Khmm-a:
Da li je ovo početak dugogodišnjeg bull-a po Vama za Hidroelektru sudeći po probijanju 3 linije ventilatora?
[/quote]
NE!!!

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


jedna brzinska ta

Hm, dakle opet do 320kn pa ćemo onda biti pametniji???
[thumbsup]

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

kolega Flajer,

ništa loše, pravi investitor mora bit spreman na brzi zaokret! a i na druk ako zatreba[thumbsup]
odlično ste odigrali belje, čestitke još jednom.
najte kaj zamerit [tongue]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

DENIRO @ nemozes ocekivati pogodit dno. ni vrh zona 310-320 je bila zona prodaje…zona 280-260 je zona kupnje….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Odakle tebi kolega da je 320kn vrh Dalekovoda????
Po meni daleko smo mi od vrha. Vrh je tamo negdje oko 550kn.
Evo malo i TA dugoročnije! Slijedi uskoro brutalni ubojica u vidu vala 3 gore!

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

New Report

Close