Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@persuader

Ja to vidim i ovako.. Tko bi ga znao.. Vidjet ćemo..

Hmmmm moguće. Vidjet ćemo za dan dva. Ja sam za tvoju varijantu. Makar sam izašao ali lako ja ponovo uđem… [thumbsup]

Show me the Money!

cros

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

evo jos malo

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

samo za ljubitelje divergencija, bollingera i svića [cool]



@persuader

Ja to vidim i ovako.. Tko bi ga znao.. Vidjet ćemo..

Puno sam vas hvalio, ali niti je INgra stigla na 22, ali niti Belje na 150 ????

Prevelike razlike su u pitanju ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


evo jos malo

Kolega, čak i laik vidi da ovaj Cros može samo u jamu i to duboku.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



evo jos malo

Kolega, čak i laik vidi da ovaj Cros može samo u jamu i to duboku.
[/quote]
pa niste vi na mjestu predsjednika uprave, pa da propadne

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



TA ovdje ne pomaže jer se krupne stvari događaju sa dalekovodom.
Jedina pametna ti je ‘Buy on rumours, sell on news’ ali ovdje je bilo i jednog i drugog u zadnje vrijeme..

Kolega zašto komentirate stvari koje očito niti ne znate niti razumijete?


@hugh

Na DLKV imate jasan uzlazni trend. Vjerojatan scenarij je probijanje zadnjeg vrha i rast do 360 ili 390-400. Nakon toga ide vjerojatno jača korekcija. Ako nakon te korekcije probije vrh koji će ostvariti (360 ili 390-400), imate potvrdu daljnjeg rasta.
[/quote]

može netko ko se razumije staviti analizu za dlkv ?

Frankly my dear, I don't give a damn!

cim prodaju, stavit ce [yawn]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012




TA ovdje ne pomaže jer se krupne stvari događaju sa dalekovodom.
Jedina pametna ti je ‘Buy on rumours, sell on news’ ali ovdje je bilo i jednog i drugog u zadnje vrijeme..

Kolega zašto komentirate stvari koje očito niti ne znate niti razumijete?


@hugh

Na DLKV imate jasan uzlazni trend. Vjerojatan scenarij je probijanje zadnjeg vrha i rast do 360 ili 390-400. Nakon toga ide vjerojatno jača korekcija. Ako nakon te korekcije probije vrh koji će ostvariti (360 ili 390-400), imate potvrdu daljnjeg rasta.
[/quote]

može netko ko se razumije staviti analizu za dlkv ?
[/quote]

Naravno da TA pomaže:

http://www.teletrader.com/_java/jTrader.asp?SymbolName=tts-13907403




@persuader

Ja to vidim i ovako.. Tko bi ga znao.. Vidjet ćemo..

Hmmmm moguće. Vidjet ćemo za dan dva. Ja sam za tvoju varijantu. Makar sam izašao ali lako ja ponovo uđem… [thumbsup]
[/quote]

Sad sam siguran da je bio double top!
http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=BLJE-R-A

Show me the Money!




evo jos malo

Kolega, čak i laik vidi da ovaj Cros može samo u jamu i to duboku.
[/quote]
pa niste vi na mjestu predsjednika uprave, pa da propadne

[/quote]

Dobro ste to primjetili, ali da jesam nebi bilo ni gubitaka ni gubljenje vremena, a ni minute.
Međutim, zato i nisam, jer nije interes uvijek transparentno i poduzetničko poslovanje.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close