Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svijetske burze rastu , europske se zelena a mi padamo gori smo od tržnice Kvatrić .


Svijetske burze rastu , europske se zelena a mi padamo gori smo od tržnice Kvatrić .

ne slažem se s Vama na tržnicama koliko znam svi zarađuju pa nije lijepo uspoređivati seljake s investitorima [proud] [wink]

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

eto i zasto je danas pao HT…

a glede Ingre…za sada drzi potpora na liniji 1…za sada…
a sutra je eto i objava izvjesca…pa ovisno kakvo bude…
moglo bi biti kao orijentir za daljnji smjer kretanja…mozda…

Optimist - loše informirani pesimist


eto i zasto je danas pao HT…

a glede Ingre…za sada drzi potpora na liniji 1…za sada…
a sutra je eto i objava izvjesca…pa ovisno kakvo bude…
moglo bi biti kao orijentir za daljnji smjer kretanja…mozda…

..moj sinko tvoji grafići su prilično optimistićni za obje kompanije..ja bih nacrtao tu oštro zanošenje u stranu a onda dip dip down…

Atpl – možda i ne bude na ovaj način, ali evo tek da bude zapisano (što bi rekao Ferengi)

BLJE-R-A

Zastavica..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Je li tko primjetio jako sličan graf PTKM (negdje u 11/2010) i HT sada?

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Moze netko TA za KOEI?

Thnx.

The best place to succeed is where you are whit what you have.


BLJE-R-A

Zastavica..

A što ako je double top?

Show me the Money!



BLJE-R-A

Zastavica..

A što ako je double top?

[/quote]
Nije double top jer to jednostavno nije.. Zastavica izgleda malo drugačije od onog što sam nacrtao, ali je i dalje zastavica.. Duplo dno je.. i to je bitno.. potpora na cca 108Kn..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!




BLJE-R-A

Zastavica..

A što ako je double top?

[/quote]
Nije double top jer to jednostavno nije.. Zastavica izgleda malo drugačije od onog što sam nacrtao, ali je i dalje zastavica.. Duplo dno je.. i to je bitno.. potpora na cca 108Kn..
[/quote]

A na koliko je vrh 2.6.2009.?
Ne kažem da je ali postoji mogućnost….

Show me the Money!

@persuader

Ja to vidim i ovako.. Tko bi ga znao.. Vidjet ćemo..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

New Report

Close