Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma nije moguće……… [lol]

THX na grafu………

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Stvarno je zanimljivo promatrati sve ove crtkarije. Ovi tehničari su zaista maštoviti. Ako im ne odgovara normalna divergencija, traže neke skrivene…pa kanali, trokuti, zastavice, pitchfork-ovi…Bog zna šta još ne…-stvarno ima materijala za obradu. Sad problem je tu što svatko crta ono što ajmo reći priželjkuje ali u realnosti mislim da i nije tako.

Eto ja molim " tehnićare " da mi preporuče dionice koje imaju najveće skokove i padove , ukratko gdje bih mogla najviše zaraditi . Minimalno od 5 – 10 dionica ako je moguće hvala na vašem trudu .

Kolega ja sam ujutro u 8:30 pisao o mogucem rastu brodara i BDIa u skoroj buducnosti. Vidjet cemo jesam li bio u pravu. lp


Stvarno je zanimljivo promatrati sve ove crtkarije. Ovi tehničari su zaista maštoviti. Ako im ne odgovara normalna divergencija, traže neke skrivene…pa kanali, trokuti, zastavice, pitchfork-ovi…Bog zna šta još ne…-stvarno ima materijala za obradu. Sad problem je tu što svatko crta ono što ajmo reći priželjkuje ali u realnosti mislim da i nije tako.

Može malo tehnikalija za ATPL i DLKV. Hvala.


Eto ja molim " tehnićare " da mi preporuče dionice koje imaju najveće skokove i padove , ukratko gdje bih mogla najviše zaraditi . Minimalno od 5 – 10 dionica ako je moguće hvala na vašem trudu .

1. ZTNJ
2. TNSA
3. DIOKI
4. IPKK

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....


Eto ja molim " tehnićare " da mi preporuče dionice koje imaju najveće skokove i padove , ukratko gdje bih mogla najviše zaraditi . Minimalno od 5 – 10 dionica ako je moguće hvala na vašem trudu .

Gdje se može najviše zaraditi, tu se može najviše i izgubiti.

tak je

Tehničari dali ovo imamo vile na JDPL!!!!!!! [proud] [smiley]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Molim kolegu Tigrusa analizu Ingre

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Molim kolegu Tigrusa analizu Ingre

Ako probijemo ovaj nalog na 16,28 po mojoj analizi ide do 16,29.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.


Molim kolegu Tigrusa analizu Ingre

izvolite.

New Report

Close