Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na 1296 Bodova (SPX-a) sam najavio da krećemo u korekciju. Jest da je isti narasao još 10 bodova, no po EWT pravilima, moguć je i rast do 1310, mada vjerujem da je korekcija neizbježna.
S čisto tehničke strane razvio se expanded pattern u kojem je vidljivo da SPX više nema snagu dodirnuti gornju granica. Pod nema snagu gledaj oscilatore i volumen koji je u padu….
Prva prava potpora, nalazi se na 1280.
No jedna slika ko’ tisuću riječi…

Puknula prva potpora na crobexu

no comment…

Optimist - loše informirani pesimist


no comment…

Ova crtkarija mi sliči na psa.
Bez komentara….

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



no comment…

Ova crtkarija mi sliči na psa.
Bez komentara….
[/quote]
"Pas koji laje nije dovoljno kuhan." – kaze stara kineska…
no comment…

Optimist - loše informirani pesimist


Na 1296 Bodova (SPX-a) sam najavio da krećemo u korekciju. Jest da je isti narasao još 10 bodova, no po EWT pravilima, moguć je i rast do 1310, mada vjerujem da je korekcija neizbježna.
S čisto tehničke strane razvio se expanded pattern u kojem je vidljivo da SPX više nema snagu dodirnuti gornju granica. Pod nema snagu gledaj oscilatore i volumen koji je u padu….
Prva prava potpora, nalazi se na 1280.
No jedna slika ko’ tisuću riječi…

flyer – ništa od tvoje prognoze. Mogu se kladiti, da sp 500 dugo vrijemena nećeš vidjeti ispod 1291. Korekcija prema 1280 – možda za koju godinu???? Dobro ljudski je griješiti pa možda i griješim ali vjerujem, da indeks sp 500 sigurno ide prema targetu 1350 a do kraja godine prema 1500+++.

Inače prije mesec dana stavio sam graf, koji i danas prilažem za dionicu iz sustava indexa DAX – ALIANZ. Vrijednost joj je tada bila oko 87 EUR. Prognoza je bila ta rast prema 120 EUR i porasla je od tada sa 87 na 105 EUR. Sjetit će se toga MrRi, koji je isto pravio analizu. Znači ima fore za rast još 15 EUR. Ajd.

@amilo3438
Ja bih rekao da je pas s ovog grafa pod 2).

p.s.
Volim gotovo sve životinje, pse ne (gledao neki horor u djetinstvu, sad imam blagu fobiju).

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



Na 1296 Bodova (SPX-a) sam najavio da krećemo u korekciju. Jest da je isti narasao još 10 bodova, no po EWT pravilima, moguć je i rast do 1310, mada vjerujem da je korekcija neizbježna.
S čisto tehničke strane razvio se expanded pattern u kojem je vidljivo da SPX više nema snagu dodirnuti gornju granica. Pod nema snagu gledaj oscilatore i volumen koji je u padu….
Prva prava potpora, nalazi se na 1280.
No jedna slika ko’ tisuću riječi…

flyer – ništa od tvoje prognoze. Mogu se kladiti, da sp 500 dugo vrijemena nećeš vidjeti ispod 1291. Korekcija prema 1280 – možda za koju godinu???? Dobro ljudski je griješiti pa možda i griješim ali vjerujem, da indeks sp 500 sigurno ide prema targetu 1350 a do kraja godine prema 1500+++.

Inače prije mesec dana stavio sam graf, koji i danas prilažem za dionicu iz sustava indexa DAX – ALIANZ. Vrijednost joj je tada bila oko 87 EUR. Prognoza je bila ta rast prema 120 EUR i porasla je od tada sa 87 na 105 EUR. Sjetit će se toga MrRi, koji je isto pravio analizu. Znači ima fore za rast još 15 EUR. Ajd.

[/quote]

čiji je graf i čija je prognoza?

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


čiji je graf i čija je prognoza?

Kako čiji? Pa valjda knechtov.
on ga je prvi kopirao

evo kolega,možete u paru s knechtom skidati
http://www.tradesignalonline.com/default.aspx

Frankly my dear, I don't give a damn!

Evo malo i usporedba brodara u odnosu na BDI. Nekako sve miriše na pad brodskih dionica, dugo odoljevaju al kad-tad obrana popusti i propusti.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Ne mora značit………..Sad grafovi bi se "tribali" priklopit …..pa sad di će to bit vidit ćemo……
Moguće sve…………

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Ili BDI ide gore, a brodari skupa s njime…


Evo malo i usporedba brodara u odnosu na BDI. Nekako sve miriše na pad brodskih dionica, dugo odoljevaju al kad-tad obrana popusti i propusti.

New Report

Close