Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Može li to malo optimističnije? [shocked]

može, uvik može
a oće li?

[/quote]
#Nasdaq

I sto ce biti (tu mislim na tvoj crobex optimisticni)…zeleno ili crveno ?

Bas to je interesantno sa burzom…nikad neznas… 🙂

pozdrav iz Svedske

Croman

Jel može tvoja analiza za Crobex. Ti ovdje jedini nešto znaš. Pliz.

Lijepi pozdrav!! Zanima me da li netko od vas koristi Mac i sto na njemu koristi za izradu TA bez instaliranja parallel desktopa itd….

Zahvaljujem!!

neka moja razmisljanja…


Croman

Jel može tvoja analiza za Crobex. Ti ovdje jedini nešto znaš. Pliz.

kolko se ja sjećam zadnja njegova analiza je bila kod grobija na cca 1850 …..on je
stavio target od 1650 ……zdušno ga je podupiro kolko se sjećam delux i još neki….
e sad jel to bilo neznanje ili nekaj drugo teško mi je reć…..



Croman

Jel može tvoja analiza za Crobex. Ti ovdje jedini nešto znaš. Pliz.

kolko se ja sjećam zadnja njegova analiza je bila kod grobija na cca 1850 …..on je
stavio target od 1650 ……zdušno ga je podupiro kolko se sjećam delux i još neki….
e sad jel to bilo neznanje ili nekaj drugo teško mi je reć…..
[/quote]

kolega,

tko je to sve "zdusno podupirao" tu analizu crobexa?

[proud]

Sve mi ovo smrdi. Sindikat je na tehničkoj počeo izvlačiti jahače apokalipse. [lol]



Croman

Jel može tvoja analiza za Crobex. Ti ovdje jedini nešto znaš. Pliz.

kolko se ja sjećam zadnja njegova analiza je bila kod grobija na cca 1850 …..on je
stavio target od 1650 ……zdušno ga je podupiro kolko se sjećam delux i još neki….
e sad jel to bilo neznanje ili nekaj drugo teško mi je reć…..
[/quote]
pa normalno da je nestao….pa ne bude valjda ostao i slušao kritike i sprdanja..nego kaj nije kromen rekao da više neće pisati ovdje? vrag mu ne da mira [lol] [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



Čuj te kolegice ovo za slovenski telekom mi se u opće ne dopada jer sam involviran pa pratim od nedavno. Čut ćemo se uskoro po tom pitanju.

ja ti nemoren pomoć, osim sa TA
a poznato je što ti misliš o TA i koliko u nju "viruješ"
dakle, što se mene tiče, po tom pitanju nećemo se čut
[/quote]
TLSG 85,01 89,99 87,10 88,05 1,28%
Ne znam šta bi ali čim si ga nacrtala odmah se odbio i to u crvenom danu. Uzlazni trend je vidljiv iz aviona. Ako nećeš da čuješ neću ti se do 100€ ni javljati.

who dares, wins

[lol]
verdi, mani se ćorava posla
graf sa TJEDNIM SVIĆAMA komentiraš pomakom cijene unutar dvi-tri ure

pa dobro, kad već oćeš, jesi vidija da je cijena zadnjih pola ure pala više od 3% [lol]
takim tempom, uskoro si na razini 77-79

usput, slažen se, nemoj mi se molin te javljati do 100€


Sve mi ovo smrdi. Sindikat je na tehničkoj počeo izvlačiti jahače apokalipse. [lol]

Tocno.Prebacila se ekipa u cash i defenzivne dionice. Ali kljucno pitanje je di su ovce?

pasu

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

New Report

Close