Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Preciznost TA je oko 30%. Dakle, svaku TA treba uzeti s velikom dozom rezerve. Ipak više vjerujem fundamentima. Oni daleko preciznije pokazuju trend rasta ili pada cijene dionice. Moram priznati da sam se nekoliko puta prevario slijedeći TA.

ADPL nastavak:
Sad su se lijepo formirale skrivene bikovske divergencije i na stochastiku i na rsi-ju i na macd-u, srednji boll je očito potpora, i ss samo što nije dao buy signal.
Po TA dakle, plastika bi trebala nastavit s rastom (short term).

p.s. Nemam ADPL, što ne znači da je možda neću imati. 🙂

p.p.s. Zakaj me još moderiraju? Pa nisam od jučer ovdi.

pogle od kad sam ja pa me još moderiraju!?!


Preciznost TA je oko 30%. Dakle, svaku TA treba uzeti s velikom dozom rezerve. Ipak više vjerujem fundamentima. Oni daleko preciznije pokazuju trend rasta ili pada cijene dionice. Moram priznati da sam se nekoliko puta prevario slijedeći TA.

onda nemojte raditi po TA!
meni se pak dogodilo da je TA nešto pokazivala,a ja sam to ignorirao,jer mi je osjećaj govorio drukčije,i naravno TA je bila u pravu,a ja u krivu!


Preciznost TA je oko 30%. Dakle, svaku TA treba uzeti s velikom dozom rezerve. Ipak više vjerujem fundamentima. Oni daleko preciznije pokazuju trend rasta ili pada cijene dionice. Moram priznati da sam se nekoliko puta prevario slijedeći TA.

Ako je točnost cca 30% onda je to slično efikasnosti placeba (lažnog lijeka) kod kliničkih studija.

Moto Nautilusa: MOBILIS IN MOBILI


Preciznost TA je oko 30%. Dakle, svaku TA treba uzeti s velikom dozom rezerve. Ipak više vjerujem fundamentima. Oni daleko preciznije pokazuju trend rasta ili pada cijene dionice. Moram priznati da sam se nekoliko puta prevario slijedeći TA.

[lol] [lol] [lol]
neznan kad se zadnji put ovako dobro nasmijala. svaka ti dala, kad odrasteš

alooo, meštre, pa daj nan te svoje analize
jel tebi jasno da ćemo se obogatit na brzaka
samo kontra tvojih analiza, i imamo sigurnih 70% pogodaka

ajde, daj jednu, da vidin kako ti to radiš


a oće li?

To što ste vi nacrtali bi ja stavio isto kao svoj “alternativni” razvoj i scenarij, ali prvo bi htio vidjet da kreće blitz-krieg. Ovo točke koje ste vi označili, su najvažnije točke doista, ali realno, obrazac je odrađen i zadovoljen.

Iskreno, nadam se da ste vi u pravu, a ja u krivu.
Šta mogu kad sam konzervativan previše.
[smiley]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Crobex momentum kaže da moramo još gore, prostora za rast itekako ima!!!

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....


Iskreno, nadam se da ste vi u pravu, a ja u krivu.

ee, izgleda da se nismo razumili
kolega je tražio optimističnu varijantu, i ja nacrtala. dvi
samo to

inače me takva vrsta TA uopće nezanima, to napravin samo onako rekreativno
ako se baviš tom vrston TA, onda je i 30% pogodaka ohohooo


di su danas, posli najvećeg kraha
jad i čemer…


Čuj te kolegice ovo za slovenski telekom mi se u opće ne dopada jer sam involviran pa pratim od nedavno. Čut ćemo se uskoro po tom pitanju.

who dares, wins

relativno sam novi član, može par inf oko tehničke analize, koji softwer koristite za analizu, imate neki link za upute i sl. ?
hvala

"The mother of all evil is speculation"


Čuj te kolegice ovo za slovenski telekom mi se u opće ne dopada jer sam involviran pa pratim od nedavno. Čut ćemo se uskoro po tom pitanju.

ja ti nemoren pomoć, osim sa TA
a poznato je što ti misliš o TA i koliko u nju "viruješ"
dakle, što se mene tiče, po tom pitanju nećemo se čut

smatram da ne mogu komentirati TA jer je ne poznajem koliko bi triba…
ali mogu komentirati one koji pišu na temi…
poštivan svaki trud i rad, pa i utrošeno vrijeme da bi se nekom pomoglo bez naknade…
međutim neki komentari su miljama daleko od humanitarnog rada…
za sad mogu samo ponovit Khmm i House svako poštovanje… [thumbsup]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

New Report

Close